[s_damian]cos sie szykuje - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ale ja nie mówie ze masz obszywac a jak nie zejdzie to super,no a poza tym fajne foteliki
  
 
narazie ni ma co krytykowac
  
 
no ja mysle
  
 
Hmm przecież to tylko pozytywnie można komentować. Malowałeś spreyem czy pistoletem?, mat, półmat, akrylowa?? jakiś specjalny podkład na plastik nie?
  
 
Ale złożysz go do jutra do 13

Bo pamiętaj, że o 14 mamy spota

  
 
elegancko Ci to idzie
  
 
Cytat:
2008-03-21 21:18:59, mativ8 pisze:
Hmm przecież to tylko pozytywnie można komentować. Malowałeś spreyem czy pistoletem?, mat, półmat, akrylowa?? jakiś specjalny podkład na plastik nie?

podklad taki zeby tylko bylo a na to czarny akrylowy mat mieszamy podajrze z pasta matujaca czy jak to sie tam zwie
  
 
a tu final........
.........zapodzialo mi sie gdzies jedno pokretlo

Wesolych Świąt Fefkowicze!


  
 
Super
  
 
jej bym zapomnial wczoraj wyrwalem od Qmpla z garazu taki wynalazek jeszcze musze u niego se poszukac titka i zalatwic nabe nie ma moze ktos na zbyciu??




Waldi nie jestes zly?
  
 
ogolnie fajnie...ale...

...fotele ladne...tylko nie podobaja mi sie te czerwone boczki....zbyt burdelowo to wyglada
[wiem ze w kolorystyce czarno-czerwonej auta ale zbyt razace to jest....juz lepiej zeby byly cale czarne a jakis napis czy symbol na czerwono wyszyty]

no i w takim wypadku przydaloby sie zeby teraz boczki i tylnia kanapa byly czarne (jak fotele)

zwlaszcza ze pomalowales caly kokpit na czarno (fajnie....czarny znacznie ladniejszy niz szary) wiec przydaloby sie tez zeby inne elementy w aucie byly na czarno

nie wiem czy dobrze widze ale chyba sa szpary wokol monitorka...jesli tak to sprobuj to jakos zalatac bo srednio to zapewne wyglada z bliska/na zywo...

pomimo ze lubie wieloramienne felgi to mi sie mocno srednio podobaja...

kierownica tez jakas taka....mutantowata (ale mnie sie te wszystkie male momo czy raidy wogole nie podobaja)

aha....i dystanse....sam bedziesz robil?

i co to za springi?

ogolnie autko mi sie podoba....ladne czarne mk4 ...jeszcze pare detali moim zdaniem poprawisz i bedzie piknie

pozdro



edit: jak chcesz to mam takie pokretlo

[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2008-03-23 12:07:42 ]
  
 
springi woitecha ponoc 60/40 ale widze ze przod poszedl wiecej niz 60 a tyl mniej niz 40

kolo monitorka nie ma szpar tylko silikon ktorym zaokraglalem zeby nie bylo ostrych rogow rozpuszczalnik mi zaczal rzrec i sie takie nale babelki pojawily i jest do poprawki.

mam pomysl na dystanse ale cos mi sie zdaje ze to nie bedzie ladnie wygladac. jak beda glosniki w drzwiach to beda tez boczki zrobione. teraz to robic bylo by bez sensu wg mnie.

tylna kanapa bedzie robiona na koncu bo jestem w 3 technikum i nie mam zbytnio kasy.

felgi naja zwolennikow i przeciwnikow

o nabe prv poszedl

a jeszcze jedno wiem ze jest burdelowo ale nie jest nudno jak w innych autkach tak chcialem i tak mam


pozdro

Cytat:
2008-03-23 12:05:54, boru pisze:
ogolnie fajnie...ale... ...fotele ladne...tylko nie podobaja mi sie te czerwone boczki....zbyt burdelowo to wyglada [wiem ze w kolorystyce czarno-czerwonej auta ale zbyt razace to jest....juz lepiej zeby byly cale czarne a jakis napis czy symbol na czerwono wyszyty] no i w takim wypadku przydaloby sie zeby teraz boczki i tylnia kanapa byly czarne (jak fotele) zwlaszcza ze pomalowales caly kokpit na czarno (fajnie....czarny znacznie ladniejszy niz szary) wiec przydaloby sie tez zeby inne elementy w aucie byly na czarno nie wiem czy dobrze widze ale chyba sa szpary wokol monitorka...jesli tak to sprobuj to jakos zalatac bo srednio to zapewne wyglada z bliska/na zywo... pomimo ze lubie wieloramienne felgi to mi sie mocno srednio podobaja... kierownica tez jakas taka....mutantowata (ale mnie sie te wszystkie male momo czy raidy wogole nie podobaja) aha....i dystanse....sam bedziesz robil? i co to za springi? ogolnie autko mi sie podoba....ladne czarne mk4 ...jeszcze pare detali moim zdaniem poprawisz i bedzie piknie pozdro edit: jak chcesz to mam takie pokretlo [ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2008-03-23 12:07:42 ]




[ wiadomość edytowana przez: s_damian dnia 2008-03-23 12:27:36 ]
  
 
Cytat:
2008-03-23 12:25:35, s_damian pisze:
springi woitecha ponoc 60/40 ale widze ze przod poszedl wiecej niz 60 a tyl mniej niz 40 kolo monitorka nie ma szpar tylko silikon ktorym zaokraglalem zeby nie bylo ostrych rogow rozpuszczalnik mi zaczal rzrec i sie takie nale babelki pojawily i jest do poprawki. mam pomysl na dystanse ale cos mi sie zdaje ze to nie bedzie ladnie wygladac. jak beda glosniki w drzwiach to beda tez boczki zrobione. teraz to robic bylo by bez sensu wg mnie. tylna kanapa bedzie robiona na koncu bo jestem w 3 technikum i nie mam zbytnio kasy. felgi naja zwolennikow i przeciwnikow o nabe prv poszedl a jeszcze jedno wiem ze jest burdelowo ale nie jest nudno jak w innych autkach tak chcialem i tak mam pozdro



te czerwone springi to weitec?? ...sadzilem ze weiteci maja zawsze zielony kolor

napisz mi co sa za oznaczenia na tych springach....tak z ciekawosci...bo tez mam weiteci i mam podobne wrazenie iz przod nizej a tyl wyzej niz w 'papierach'

i spoko spoko...nie mowie ze powinienes natychmiast cos zmieniac...wszystko w swoim czasie
ja tylko podzielilem sie uwagami/spostrzezeniami czy tez ideami co i jak by lepiej wygladalo w/g mnie
no a kazdy robi jak jemu sie podoba przeciez ;]

co do dystansow to tu masz fotke jak sa dystanse u mnie zrobione



zakladalem je dlugo przed tym zanim mialem el. szybki wiec musialy byc tak dopasowane zeby mozna bylo korbka od szyby w miare swobodnie operowac...nie wyglada to moim zdaniem zle choc tez nie jestem (glownie pod wzgledem technicznym) wielce z nich zadowolony....

niemniej jednak jest to jakies rozwiazanie....i dobre pole do pozniejszego usprawnienia ich pod katem wygluszenia

pozdro
  
 
uwazam ze wyszlo spoko troche dopracujesz to i bedzie git powiedz mi jescze ile dales za lcd, i jaka jest jakosc obrazu?
no a z naba zycze powodzenia ciezko do mk4 dostac :/

[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2008-03-23 13:27:49 ]
  
 
Cytat:
2008-03-23 13:25:12, szafa pisze:
uwazam ze wyszlo spoko troche dopracujesz to i bedzie git powiedz mi jescze ile dales za lcd, i jaka jest jakosc obrazu? no a z naba zycze powodzenia ciezko do mk4 dostac :/ [ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2008-03-23 13:27:49 ]



powiem Ci ze na filmach jest rewelacja i ze duzo zalezy od radia ja pierwszy raz kupilem zwykle bo potrzebowalem z DVD i sie zawiodlem na calej lini. teraz tylko JVC lub sony ostatnio ma radyjka z bardzo dobrym procesorem dzwieku. nie wiem jak teraz stoja lcd ale jak dasz 500 to masz super

Boru symbol musze odczytac ze sprezyn bo zapodziala mi sie fdzies kartka ze springow.
  
 
a moze ze zdjecia odczytasz ? (jak masz w wiekszym formacie)

  
 
ja mam nabe ale musialbys poczekac 2 tyg. bo za tyle wracam do Polski
  
 
pompa poczekam nawet i dluzej bo slabo z kasa.


boru ze zdjec
FROOO VA 29/07
FROO8 HA 21/07
  
 
jakies propozycje co by jeszcze zrobic?

za niedlugo beda klamki w kolorze bo lakier jest tylko czasu nie ma.
  
 

a jak by tak zrobic? co wy na to?