XVIII LOB Party - Wiosna 2009 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
"Wszystkie miasta sie wpisujom..."
  
 
oj tam odrazu po piwnicy
Po halach wyjatkowe spiochy tez uzpycham
Senior jest poczatek 88 ale i tak bedzie wygladac jakby z fabryki dopiero co wyjechal(za 2 lata )
  
 
rezerwuje 3 osobówke , eh trzeba sie spotkać
  
 
Hej

...oooojjjj trzeba Jeszcze trochę, a zapomnielibyśmy jak wyglądasz
  
 
Cytat:
2009-03-23 18:58:44, mayster pisze:
Hej ...oooojjjj trzeba Jeszcze trochę, a zapomnielibyśmy jak wyglądasz

tęskni sie po jednej nieobecności za tymi gębami :
  
 
Hej

Nie powiem "nie" ale jakoś brak mi tego kolorytu z wesołym autobusem
  
 
w odpowiedzi na powtarzające się zapytania na pw - 2 słowa nt wyżywienia.


Chyba każdy z uczestników będzie przelatywał przez miejscowość Przybiernów (25km za Goleniowem). Ok 1km przed zjazdem do tej miejscowości, z prawej strony zobaczycie chatę z bali krytą strzechą - to świetna knajpa, warto tam podjechać i wrzucić cos na ząb
Oprócz baaardzo apetycznych kelnerek mają zachwalaną przez wszystkich zupę rybną, inne dobre zupy (brać z domowym makaronem!), extra naleśniki z jagodami, porządne dania mięsne. Może nie jest tanio, ale wszystko naprawdę smaczne, podawanie praktycznie "od ręki", na nic się nie czeka. ...no i te kelnerki

Jeśli ktoś woli bardziej "przydrożne" żarełko - zaraz za Przybiernowem po prawej jest parking, na jego terenie 3 małe i niezbyt okazałe grajdołki. Nie zniechęcać się - w tym ostatnim jest nalepszy szaszłyk jaki jadłem polecam z małosolnym domowej roboty i pajdą lokalnego chleba, super

a propos chleba - jeśli pojedziecie do Międzywodzia przez Wolin (polecam, pusta i za dnia b.malownicza trasa wzdłuż Zalewu), w miejscowości Troszyn przed Wolinem znajduje się piekarnia używająca starych "tradycyjnych" sposobów produkcji - chlebek 1 klasa, w dużych miastach się takiego nie kupi


Na miejscu - Koszalin Team zorganizuje na każdy wieczór jakąś smakowitą padlinkę i węgiel na grille. Bardzo mnie to cieszy, bo się na tym kompletnie nie znam
Jeśli ktoś gustuje w rybach, pomogę zorganizować od wujka - lokalnego rybaka - świeże rybki prosto z sieci. Chyba mają tam też jakąś wędzarnię

Co jeszcze - w Dziwnowie (2km) jest kilka niezłych knajpek, osobiście gustuję w serwującej fenomenalny placek po węgiersku knajpie przy ul. Mickiewicza (+/- na środku "deptaka" po lewej za pocztą).

inne

lokale

trochę dalej (13km) malowniczo położony Kamień Pomorski, a w nim tutaj kolejny punkt z b.dooobrym jedzonkiem - smaczna kuchnia domowa bez udziwnień, banalne pierogi czy zupę owocową robią dokładnie tak samo jak moja babcia

także, raczej z głodu nie padniecie
  
 
Siódemka, powinieneś jakiś przewodnik turystyczno - restauracyjny napisać, normalnie to prawie jak poezja

Mówię całkiem poważnie, nie dość że się miło czyta (zgłodniałem gdzieś z 4 razy czytając Twój post ) to jeszcze znasz fajnie miejsca i fajne kelnerki

Dla mnie bestseller
  
 
Hej

Ktoś się tam dopatrzył, że brakuje jeszcze jednego no więc już jest

To w sumie będzie tego 6 szt. więc spinać tyłki i się zbroić



  
 
Cytat:
2009-03-25 01:25:56, eron pisze:
Siódemka, powinieneś jakiś przewodnik turystyczno - restauracyjny napisać



kto wie, może kiedyś się przekwalifikuję

a propos fajnych miejsc - specjalnie dla Eryka & reszty ekipy wybierającej dojazd z 3-city "nad samym morzem" - pomiędzy miejscowościami Pobierowo i Łukęcin jest tzw. DOL Łukęcin, długość ca. 2,2km
  
 
Bardzo mile wspominam ten odcinek drogi Żeby wszystkie trasy były takie szerokie!!!
  
 
Cytat:
2009-03-23 23:15:25, mayster pisze:
Hej Nie powiem "nie" ale jakoś brak mi tego kolorytu z wesołym autobusem




Ale co wy chcecie od wesolego autobusu
  
 
Posłałem potwierdzenie o dojściu kasy.
Kto nie dostał a wysłał do mnie.
(w euro i usd też przyjmuję bo i takie się zdarzają, żaden problem ,)

Na chwilę obecną jest 61 osób!


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2009-03-27 20:41:17 ]
  
 
Cytat:
2009-03-27 20:39:26, PiotrS pisze:
Posłałem potwierdzenie o dojściu kasy. Kto nie dostał a wysłał do mnie. (w euro i usd też przyjmuję bo i takie się zdarzają, żaden problem ,) Na chwilę obecną jest 61 osób! [ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2009-03-27 20:41:17 ]

EXCUSIVE CLUB OF OPEL OMEGA
  
 
i znowu coś w sprawie jedzenia

załatwiony jest mobilny punkt z gastronomią na sobotę.
Każdy kto zgłodnieje na lotnisku może po prostu na miejscu coś sobie kupić wg własnych upodobań - mają być napoje, kiełbachy z grilla itp.

W czasie szybkiej (Wiktorzi nie oszczędzał auta ) sobotniej wycieczki sprawdziliśmy - w samym Międzywodziu wszelka gastronomia zamknięta, jest kilka czynnych sklepów spożywczych - najbliższy jakieś 100m od ośrodka. Najbliższa knajpa w Dziwnowie (~2km), "Zachęta" przy ul. Mickiewicza - to ta od placków

Rajd - trasa zostanie wkrótce opublikowana.
Drogi w 90% dobre, równe i szerokie, krajobrazy na pewno nie będą monotonne niektóre dojazdówki mogą spowolnić np. dARTiego i innych na konkretniejszej glebie, ale zapewniam, że wszędzie da się przejechać bez demolowania auta.
2 punkty rajdu wymagają niewielkiej odpłatności za każdą osobę, inne "przedsezonowo" są gratis. W tych 2 odpłatnych ceny zostały przez nas wynegocjowane odpowiednio na -25% i -70%; wystarczy podać hasło: LOB

Na rajd należy zabrać:
gotówka około 10pln/os
paliwo na ok. 140-150km (dla aut i pasażerów )

Na rajd warto zabrać:
telefon kom
lornetka
latarka
rękawiczki "robocze"
buty "sportowe" lub "trekking" ale bez przesady
buty na zmianę - tak na wszelki wypadek

c.d.n.
  
 
ja jade sam , więc bedzie pełna dzida ,w domku i poza domkiem co ty na to gepard????
lotnisko jeszcze tydzień bedzie szczekać
  
 
pytanko:

o której najwcześniej można wylądować w czwartek by dało
się zakwaterować?
  
 
ustalenia przewidują zjazd grupy na godziny popołudniowo-wieczorne, ale nie powinno być problemu jeśli wpadniesz po g.12. Obsługa jest pozytywnie nastawiona, nawet przed sezonem cały czas ktoś jest na terenie obiektu.
  
 
Posłałem koljene potwierdzenie o dojściu kasy.
Kto nie dostał a wysłał do mnie.

Brakuje mi jeszcze kasy od

Zibik3
Chemik
Fatboy


i są jeszcze wolne miejsca w pokojach 3-osobowych

  
 
Cytat:
2009-03-30 23:42:53, fomin pisze:
ja jade sam , więc bedzie pełna dzida ,w domku i poza domkiem co ty na to gepard???? lotnisko jeszcze tydzień bedzie szczekać



i tak trzymac!