Elektryczne szyby podl±czenie wi±zki - Strona 3.5

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co


"Na tych zdjêciach po lewej stronie widniej± z³±czki, które s± dostêpne po sciagnieciu skrzynki z bezpiecznikami. Kolorem ¿ó³tym zaznaczylem z³±czke, pod która nale¿y siê wpi±æ, aby pobraæ dodatnie napiêcie, które trafia do prze³±czników elektrycznych szyb. Strza³k± zaznaczone jest miejsce gdzie oryginalnie wpiêty jest ten¿e kabel z dodatnim napiêciem. I tutaj uwaga, mo¿na sobie pozwolic na pod³±czenie tego kabla w jaki¶ wymy¶lony przez siebie sposób, ale ja osobi¶cie polecam kupiæ sobie taka ca³± z³±czke na szrocie i wyciagn±æ potrzebny nam kabelek, a nastêpnie umie¶cic go w naszej oryginalnej zl±czce. Przez to bêdziemy mieli wszystko jak najbardziej zgodne z orygina³em."

Zdjêcia i opis z FETP
  
 
Cytat:
2008-03-23 07:32:18, zagore1 pisze:
ja wyd³uba³em resztki nitów,trochê ¶rubokrêtem , trochê ma³ym wierte³kiem trochê to trwa³o aleda radê


i chyba tez tak zrobie
i potem znowu zanitowales??
  
 
No zdj±tka super!
Ma kto¶ takie do MKV please !!!!
Bo u mnie to zupe³nie inaczej wygl±da.
Pzdr

Próbowa³em znale¼ædzi¶ wieczorem - od przycisków wychodzi przewód szaro-¿ó³ty. Znalaz³em taki w skrzynce i wpi±³em + ze skrzynki który kiedy¶ wyci±ga³em pod wzmaka i... zrobi³a mi siê ma³a choinka tj. pod¶wietli³ siêw³±cznik przeciwmg. ty³ a p ojego w³±czeniu pali³y siê d³ugie
Pro¶ba o opis ew. zdjêcie jest wiêc nadal aktualna.

[ wiadomo¶æ edytowana przez: diesel_power dnia 2008-03-23 23:36:15 ]