Walne 2010 - zlot ogólnopolski? - Strona 3.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze do konkurencji wpisac wymiana kola na czas,rzut kluczem od kol na odleglosc,testy sprawnosciowe jak dojezdzanie do przeszkody przodem i tylem-kto blizej,wjazd do bramki tylem jak najwęzszej moze jeszcze cos sie wymysli
  
 
Ja tylko dodam że są już przygotowane konkursy min:

1. przeciąganie auta
2. konkurs na najniższe auto( wszystkie chwyty dozwolone)
3. rzut do celu
4. rzut w dal
5. łowienie celu
6. konkurs wiedzy
7 i kilka innych ciekawych atrakcji


Dodam że są przygotowane fajne nagrody i dyplomy
Tak więc zapraszam wszystkich do przyjazdu
  
 
Cytat:
2010-03-24 08:42:58, djtados pisze:
5. łowienie celu



Tadzik, to jest ciekawe Tylko wytłumacz o co chodzi
  
 
Cytat:
2010-03-24 08:57:53, Paulinka pisze:
Tadzik, to jest ciekawe Tylko wytłumacz o co chodzi


Weź czysty stanik to zobaczysz
  
 
Na moim pierwszym zlocie w Rochnie w 2006 roku była tylko "integracja" z duchem puszczy oraz spontaniczne 2-3 konkursy tylko dlatego że ktoś coś przysłał ( 2 gadżety). I wtedy było cacy, nikt nie widział nic złego w tym że było chlane do gleby. Teraz ludzie robią się jak widać coraz bardziej ekologiczni.. . Każdy ma bóg wie jakie oczekiwania w stosunku do zlotów. I w sumie cieszę się że i tak coś się zmienia w sposobie myślenia i podejściu ludzi do tematu.. Tylko : chęć zrobienia czegokolwiek ma tylko kilka osób : Nie będę wymieniał z nicków . Teraz pytam gdzie są ci wszyscy młodzi -zainteresowani? Nowi ludkowie nic nie piszą w temacie bo mają tak na prawdę wywalone na to . Paulina zobacz piszesz że nic się nie pisze o zlocie? A nawet ten tu temat.. na pewno ludzie go widzą a i tak mają w nosie. Nie wierzę w cuda... . Na każdym zlocie będzie stara ekipa i może 2-3 nowych. Rozmawiałem w styczniu z dilerem forda czy by nie zrobił jakiejś wystawki swoich samochodów żeby je pokazać ludziom. Facet spytał się czego klubem jesteśmy ... jak mu powiedziałem to otrzymałem odpowiedź że nie opłaca mu się targać aut . Jak miałem go przekonać? pokazać listę wpłat na zlot?
Jak chcesz mogę się odnieść do zlotu MKP ( bo byłem i widziałem).
Na zlocie było sporo samochodów po 70-80 tysięcy ( więc taki diler wie że może na coś liczyć i warto mu pokazać samochody klubowi który zrzesza samochody dalej produkowane i nie po 1000 zł.. )
Nasze auta nie mają renomy garbusów tudzież innych kultowych modeli.. . Pozostaje mi mieć nadzieję że na zlocie bożocielnym będzie większa frekwencja niż na Walnym .
  
 
Klub zrzeszający , ups forum zrzeszajace lekko ponad 1000 osób ,w tym aktywnych hmmm niech bedzie 150 osób i na zlot wpisuje sie 21 osób, hmmm interesujące
Ciekawe gdzie lezy przyczyna tego stanu .
Hmmm może te pozostałe nie dojadą.
I czekam na fotorelację z oficjalnego przejazdu przez miasto
I raczej na walnym sobie o tym nie podyskutujecie.
Pisałem to ja RemikGT
Pozdrafiam fsystkich forumowiczóf
  
 
Remik ja tez nie jestem zadowolony z frekwencji. Nowych ludzi na forum bardziej interesuje jak można sobie coś tu sprzedać lub tanio naprawić ( lub porada jak to zrobić). Pozostaje nam stara gwardia co powoli umiera ale się nigdy nie poddaje . Ale sądząc po Twoim opisie w sygnaturce jesteś tym który się poddał .
Doszukujesz się przyczyn... no może.. może się nie podoba monotonność i jednolitość zlotów, może się nie podoba moja persona lub może najzwyczajniej w świecie ludzie mają w głębokim poważaniu integrację i wolą się bawić we własnym gronie lub zgoła wcale się nie bawić. Nie wiem.
Mam nadzieje że damy radę rozruszać na zlocie tą garstkę zapaleńców i będą miło wspominać zlot a ci co nie byli będą żałować .
  
 
Cytat:
2010-03-24 14:05:55, radex70 pisze:
Remik ja tez nie jestem zadowolony z frekwencji. Nowych ludzi na forum bardziej interesuje jak można sobie coś tu sprzedać lub tanio naprawić ( lub porada jak to zrobić). Pozostaje nam stara gwardia co powoli umiera ale się nigdy nie poddaje . Ale sądząc po Twoim opisie w sygnaturce jesteś tym który się poddał . Doszukujesz się przyczyn... no może.. może się nie podoba monotonność i jednolitość zlotów, może się nie podoba moja persona lub może najzwyczajniej w świecie ludzie mają w głębokim poważaniu integrację i wolą się bawić we własnym gronie lub zgoła wcale się nie bawić. Nie wiem. Mam nadzieje że damy radę rozruszać na zlocie tą garstkę zapaleńców i będą miło wspominać zlot a ci co nie byli będą żałować .


Więc trzeba było wprowadzić składki i zostaliby ci co sa zapaleńcami a tak jest co jest
Ok bo nie na temat piszę.
Miłego zlotowania
  
 
no to my z Rudą już w domu, blisko my mieli to i szybko dojechali
  
 
Też już w domu i nigdy więcej jazdy przez Sękocin-Piaseczno ser szwajcarski nie droga :/
  
 
w Lodzi my juz są


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2010-03-31 13:44:58 ]
  
 
Radek z Kalorem dostarczeni, ja już rozpakowany.
  
 
Ja też już od dawna w domku...
  
 
I ja już w domku. Kylo jeszcze jedzie do Lublina

Dzięki wszystkim za super zlot
  
 
Krakusy tez juz częściowo w domu

dzieki wszystkim za fajny zlot, miło było wszystkich poznac, no i do zobaczenia na nastepnym
  
 
Kraków w całości w domu
  
 
przedmieście właśnie skończyło lepić essa
  
 
Pozwolę sobie odmeldować Marthuske, Slawcka i siebie

A we własnym imieniu dziękuję za udany zlot
  
 
my z norvegiem też już w domku również dziękujemy za zlocik
  
 
Zlot i po zlocie.