{S}Rurowy kolektor wydechowy do B 2.0 XEV - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej!
Zrobiłem jak radził PABELO. Kupiłem kolektor od c20xe na szrocie za 80 zł, flansze zamówiłem u kolesia, który robił je hurtowo dla kolegów z forum vectry za 150 zł http://img19.imageshack.us/img19/1940/01c18xeka8.jpg
nowe szpilki, nakrętki i uszczelka z opel-shop.pl ok 70zł i zostaje to najważniejsze- wykręcenie starych szpilek i zamontowanie nowych oraz złożenie i pospawanie wszystkiego go "kupy". Jeśli ktoś może polecić jakiś solidny i tani warsztat z okolic Olsztyna to będę wdzięczny.
Planuje zakończyć robotę za tydzień w sobotę. W tym czasie muszę znaleźć jakiś sensowny warsztat.
Pozdrawiam!
Mar
  
 
Witam !
Zakupiłem flanszę bez otworów do EGR- zaślepione. Czy ktoś wie jak to będzie działać w y22xe po zamontowaniu rurowca? Pojawi się błąd kompa? i jakie będą konsekwencje ?
Dzięki z góry za odpowiedź.
Mar
  
 
w mojej 2.0 16V miałem taki problrm że non stop "cykała" a na zimnym silniku to już na maxa. Trzech mechaników mówiło że na 100% kolektor pękł a jeszcze w tym silniku to standard. Pojechałem na wymianę ale nie kupowałem jeszcze nowego dopuki nie zdejmą starego. I co? kolektor był OK tylko pękła uszczelka pod nim. Uszczelka kosztowała 20 pere złotych, ale gdybym posłuchał tych magików to 500 zł poszło byna marne. Więc nie kuoujcie części dopuki starej nie zdemontujecie.
pozdrawiam
  
 
Odświeżam wątek dotyczący kolektora do x20xev !!
ze Zbyniem kontakt urwany już rok czasu nie było go na forum a widzę że inni się w owy kolektor zaopatrzyli więc pytam ponownie czy ma ktoś możliwość takowy kolektor zmówić u kogoś abym mógł sobie kupić i założyć i ciszyć michę o tak proszę o odpowidz jakieś wskazówki cokolwiek
  
 
Aha wszyscy co zakupili są zadowoleni a ja nie mogę no nic trudno
  
 
a mi lezy w piwnicy flansza i rurowy(od astry lub kadeta do przerobki) i jak by ktos chcial za 230zl moge oddac bo mam teraz 3.0...... info na priv