Drft

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
byl moze taki temat o drifcie?
zeby zorganizowac zlot, na ktorym zawodnicy mogliby zaprezentowac swoje umiejetnosci w drifcie fakt ze w stalowej nie ma odowiedniego miejsca ale zawsze mozna cos znalesc jakis wiekszy plac albo pojechac na tor wyscigowy itp.
  
 
W zeszlym roku byly jedne zawody w poznaniu. Zarzekali sie ze w tym roku bedzie zatrzesienie tego ... ja nic nie slyszalem o tym ale fakt ze sie nie interesowalem.

pozdr
  
 
my tu w rz-owie robimy sobie czasami takie male nie legale na parkingach .... ale z regoły kończy sie to przyjazdem policji a co za tym idzie ale ja by np. motocar "93 wzią sie za to to może cosik by wyszło ... narazie chłopaki wzieli sie za robienie wyścigów na 1/4 mili & przynajmniej to im wyszło
  
 
jacie ale wy w tym rz-wie odwazni

hihihi wszedzie tak jest ni o to bylo pytanie

pozdr
  
 
Cytat:
2005-06-13 08:48:05, Nuniek pisze:
my tu w rz-owie robimy sobie czasami takie male nie legale na parkingach ....


Nie ma to jak driftowac przednionapędówką...
Sory za OT.
  
 
Z tego co słyszałem to tegoroczne zawody w drifcie w Poznaniu sie nie odbędą.
  
 
driftowac fwd sie da ale chiba (nie jestem szpec) tylko na 2 sposoby

dochamowanie, dociazenie przodu i narzucenie tylu

reczny ale czy to drift ??

pozdr
  
 
Cytat:
2005-06-16 23:22:43, thaniel pisze:
driftowac fwd sie da ale chiba (nie jestem szpec) tylko na 2 sposoby dochamowanie, dociazenie przodu i narzucenie tylu reczny ale czy to drift ?? pozdr


No, ale czy to mozna nazwac driftem czy poslizgiem Zreszta sam nie znam definicji driftu wiec nie wiem.Moim zdaniem jesli mowa o drifcie to tylko RWD albo AWD
  
 
Jak to bylo

def driftu by Gul

Drifting to bedzie jakos wtedy kiedy auto zaprojektowane do jazdy przodem w przod jedzie bokiem w przod a przod ma tak z boku

pozdr