Glosniki w Kombi ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Czy macie jakis pomysl na zamontowanie z glosnikow w escorcie kombi z 98 roku. Mam obecnie dwa w dzwiach przednich (chyba sa to fabryczne) a chcialbym dodatkowe dwa gdzies z tylu. Bylem w jednej firmie montujacej sprzet i powiedzieli ze w wersji kombi z racji braku półki sie nie da. Czy aby na pewno ? macie jakies pomysly, doswiadczenia?

Juma
  
 
Mozna kupic obudowe tylnych słupków z miejscem na glosniki....
Osobiscie to ja bym z tylu glosników nie montowal...Skrzynka, dobre przody i masz cudo )
  
 
Założyć się jak najbardziej da. Możesz sobie poczytać TUTAJ

Ale lepiej pomyśl nad porządnym przodem, a z tyłu to jakiś basik
  
 
Ja mam na tyle nad kolami zamontowane 16 kenwooda i jest git>
  
 
a ja mam takie coś i jest spoko

Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Cytat:
2005-06-07 21:42:16, dkorek pisze:
a ja mam takie coś i jest spoko Image Hosted by ImageShack.us


w moim w tym miejscu są akurat zamontowane seryjne głośniki.... a w każdym kombi jest tam na nie miejsce...tylko trzeba sobie dziury w plastikach powycinać...

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
To powiedzcie tylko co za głośniki tam macie i jakie ramki do nich.

A może ktoś w Łodzi zna jakieś miejsce, gdzie mi to profesjonalnie (czysto i starannie) zrobią i przy okazji nie zedrą. Bo ja niestety jak słyszę o jakimś cięciu plastików to tracę zapał do roboty. Wolę żęby zrobił to fachowiec, niż mam sam sobie oszpecić samochód.
Po drugie czy można jakoś sprawdzić, czy jest tam takie miejsce na to ???
  
 
odkręć sobie plastki.... w plastiku poinien być zarys gdzie ma sie znajdować głośnik (tzn. tam jest jakaś mata i ona jest tak jakby wycięta juz na głośnik.... i karoserii bedzie tez miejsce na głośnik....

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
Ja upchałem tam takie coś i muszę przyznać, że miałem trochę problemu żeby wcisnąć tam te wielkie magnesy, ale jakoś się udało i jestem zadowolony.
Oczywiście nie ominie Cię wycinanie w plastikowych boczkach - wyrzynarka i jazda . Dwa popołudnia i gotowe.
  
 
spokojnie sie zmieszcza w miejsce seryjnie zamontowanych trzeba tylko odpowiednio wymiezyc i odpowiednio umocowac i git
  
 
Cytat:
2005-06-09 09:24:58, dkorek pisze:
. Dwa popołudnia i gotowe.


przesada dwie godziny to max
  
 
A pod jakie głośniki są te otwory ???
Tak żeby nie przerabiać za bardzo ???
  
 
Cytat:
2005-06-09 22:39:00, Bandit pisze:
przesada dwie godziny to max


te dwa popołudnia to było tak po dwie godzinki dziennie na spokojnie, bo nie dysponowałem zbytnio czasem
  
 
Cytat:
2005-06-10 09:56:05, artnow pisze:
A pod jakie głośniki są te otwory ??? Tak żeby nie przerabiać za bardzo ???


oryginalnie wchodzą tam takie same przejściówki jak na przodzie, otwory są do tego przystosowane, tylko problem jest z dostaniem oryginalnych maskownic.
  
 
Cytat:
2005-06-07 21:42:16, dkorek pisze:
a ja mam takie coś i jest spoko Image Hosted by ImageShack.us



robię sobie dokładnie takie cuś i dzisiaj wyłożyłem maty (kupiłem w praktikerze maty dekarskie 10mx15cm). jutro wycinka plastyków...
  
 
Stały problem...
Byłem niedawno w firmie robiącej zabudowy do głośników i dali parę ciekawych pomysłów...

1. Głośniki w tylnych drzwiach na wysokości siedzenia (mnie się nie podoba bo wylot głośnika jest zasłonięty )
2. Głośniki w bagażniku (tak jak przedstawione poniżej)
3. Głośniki w podsufitce (ciekawa opcja i mówili że realna do wykonania),