Ford 5000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wiec mam takie radyjko i mam na nie kupca ale chce on wiedziec jakiej firmy zmieniarki mozna do niego podlaczyc? a ja nie mam pojecia wiecie cos moze na ten temat? prosze o odpowiedz
  
 
na allegro widzialem jakies przejsciowki kiedys ale strasznie drogie...generalnie to chyba fordowskie jest najtaniej podpiac
  
 
... z tego co wiem to tą fordowska zmieniarke robi blaupunkt .... ....
  
 
czyli co mozna by kazda blaupunkta podlaczyc?? powiedzcie mi dokladnie bo nie chcialbym wprowazic tej osoby w blad zlezy mi na pozytywnych opiniach
  
 
.. tego to Ci jush nie powiem ... musiałbyś porównać złączki i sygnały sterujące .... ja tesh nie chcę Cię w błąd wprowadzić ....
  
 
Z tego co widziałem informacje w necie to wynika że albo fordowski oryginał, albo interfejs za około 300zł i wtedy możńa podpiąć zmieniarkę Sony
  
 
czyli cena interfejsu przekroczyla by dwukrotnie wartosc radia a do tego jeszcze zmieniarka czyli najlepsze rozwiazanie podpiac zmieniarke fordowska a ile taka moze kosztowac?

Juz ceny znalazlem na allegro nie naleza do najtanszych dziekuje wszystkim za odpowiedzi

[ wiadomość edytowana przez: kierek dnia 2005-06-09 11:12:09 ]
  
 
Jak miałem nissana Almere to było w nim radio Clariona ale fabryczne.... i tylko oryginalne zmieniarki nissana - nic innego... zwykły Clarion nie pasował!!!
  
 
I juz kupca na nie nie mam ale nadal szukam jakby ktos z was byl zainteresoany to zapraszam radio w super stanie bez najmniejszej rysy wszystko idealne cena 180zl pozdrawiam
  
 
szkoda ze to nie CD
  
 
ale mozesz zmieniarke podlaczyc
  
 
A wiec znalazlem kupca na to radio teraz potrzebuje waszej pomocy za cholere nei wiem jak to radio wyciagnac oczywiscie specjalnych kluczy nei mam a czytalem gdzies juz na forum ze trzeba druty jakies wyginac czy cos takiego ale za bardzo nie wiem jak to zrobic ma moze ktos z was zdiecie takiego klucza i moglby mi wyjasnic jak to zrobic albo jeszcze lepiej wyslac mi ten klucz na adres domowy ja wyciagne i odesle klucz razem z pieniedzmi za znaczek... albo jeszcze lepiej jakby ktos z okolic gorzowa mial cos takiego to bardzo bym prosil o kontakt ze mna aha no i jeszcze jedna sprawa jak juz wyciagne to radio to czy jest problem zeby podlaczyc inne nie fordowskie cos trzeba zmieniac jakies kostki dokupowac? czekam na odpowiedz pozdrawiam
  
 
Masz 4 dziury, wkladasz w nie Preciki, nie za grube, ale dosc sztywne, zeby ci sie nie wygiely . . . ja uzywalem Drutow Do Szydelkowania wsadzasz 2 po prawej, 2 po lewej i radio wychodzi . ..
  
 
Co do kostki to kupujesz przejsciowke /17zl/ Ford-->ISO i masz po problemie. Chyba ze chcesz miec Radio ktore nie ma ISO, wtedy trzeba pokombinowac . . .

[ wiadomość edytowana przez: taxi dnia 2005-06-18 16:55:08 ]
  
 
dzieki postaram sie to jakos zrobic mam nadzieje ze radia nie porysuje...
  
 
widziałem wiele np takie









[ wiadomość edytowana przez: Sinuspi dnia 2005-06-20 17:55:20 ]
  
 
dzieki juz znalazlem przejsciowke na allegro odrazu ramke na 1Din kupie od tego samego goscia i bedzie chyba ok dzieki za pomoc koledzy pozdrawiam