Pioneer DEH-1530R i joystik?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Może ktoś wie jak to jest.

Mam radio Pioneer DEH-1530R i nie mam możliwości sterowania pilotem ale posiada możliwość podłączenia fabrycznie zainstalowanego systemu zdalnego sterowania (np. w kierownicy)

I teraz chciałbym sobie podłączyć Joystik sterujący, Pioneer nie produkuje ale są dostępne Sony. Czy to będzie działać

Dodam, że radio ma gniazdo Jack podpisane REMOTE.

pozdrawiam
metis
  
 
Jest to gniazdo do podpięcia instalacji samochodu (jeśli takowa jest). Niestety nie bezpośrednio tylko trzeba dokupić interfejs za jakieś 300zł.
Pioneer faktycznie nie produkuje joysticków, a innych producentów niestety nie będą działać, także Sony odpada
  
 


Czyli nowe radyjko

Dzięki za info

pozdrawiam
metis
  
 
A my z Shibbym bedziemy taki interfejs w wakacji starali sie zrobic

Glosnosc raczej na pewno sie da zrobic, a z reszta bedziemy kombinowac
  
 
niom Trodatek, to ja chyba będę zainteresowany tematem...
chyba... ponieważ rozmawiałem jeszcze ze znajomym, który spzredaje takie sprzęty i powiedział, że kiedyś mu ktoś proponował joystiki do Pioeneera podzwoni i da mi znać.
  
 
W Norauto w poznaniu widziałem chyba ze 3 modele joysticków do pionka, oczywiście z napisem Pioneer
  
 
Cytat:
2005-06-10 18:33:53, _muzzy_ pisze:
W Norauto w poznaniu widziałem chyba ze 3 modele joysticków do pionka, oczywiście z napisem Pioneer



Muzzy, sprawiło by Ci problem dowiedzieć się do jakich modeli, w jakiej cenie i z jakimi funkcjami??

Będę wdzięczny
  
 
OK już dzwoniłem do "Naruto" mają ale to są na podczerwień a poszukuję na kabelek

Cyba,że gość sam nie wie co ma na sklepie a Ty Muzzy jesteś pewien, że to były na kabelek to bardzo bym prosił o info
  
 
Metis - tak OT - moj nick to nie Trodatek tylko Toradek
  
 
Cytat:
2005-06-11 12:18:48, toradek pisze:
Metis - tak OT - moj nick to nie Trodatek tylko Toradek



UPS...

Wielkie SORKI... taka plama jeszcze raz Sorki

Za kare napisze 1000 razy "Toradek"
  
 
I... w piątek zainstalowałem nowego PIONEERka DEH-5730 + Pilot na kiere

Super sprawa wygodnie, ładniejszy dźwięk i wygląd też niczego sobie

No i mam pytanie czy nie ma ktoś polskiej instrukcji tego radyjka w wersji elektronicznej??

jak by ktoś miał to bardzo proszę na tkomenda@poczta.fm

pozdr...
metis
  
 
Wielkie dzięki Shaq27

Pliczek już sie zamienił w wersję papierową a radyjko zaraz zaprezentuje mi wszystkie funkcję

pozdrawiam
metis