Odnosnie montazu???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Map pytanie , zamierzam kupic Cb radio , i nie bardzo wiem jak sie za TO zabrac , tzn , na nowe tak za bardzo nie stac hehe biednego studenta heh a na co powinienem zwroic uwage przy zakupie radyjka z drugiej raczki , --a bym zapomnial jestem z czewy i moze ktos by mogl mi pomoc , przy montazu potem , z gory dziekuje , i wiem pewenie macie jush doscy taki pytan , ale trzeba pytac by sie dowiedziec-
  
 
hmmm... jeśłi jesteśw tym temacie zielony, to raczej poproś o pomoć w zakupie kogoś z doświadczeniem... możesz trafić na pięknie utrzymane radio z drmatycznie nadrzebanym wnetrzem i odwortnie. nie bardzo wyglądające bo z mobila, ale za to idealnie technicznie.
ja sam sięostanio oszukałem. kupiłem sprzęt pięknie wyglądający, działający... ale po dokładnym obejżeniu okazało się że rozstrojony i grzebany... właśnie sie reguluje za kolejne pieniążki...
  
 
i tak tesh zrobie. lepiej nei ryzykowac , dzieki wielkie , a cos o montazu jakies wskazowki co i jak byly by mile widziane
  
 
Kolego wszystko zalezy jakie radyjko kupisz.Ja mam Alana 100 i montaz jest banalny,kwestia znalezienia miejsca w samochodzie.
Alan ma fabryczne montowane zasilanie pod gniazdo zapalniczki,ale nawet jesli kupisz bez tego to mozesz podlaczyc sie pod kostke,albo tez przerobic na zapalniczke ( w moim przypadku lepsza jest zapalnczka bo czesto przepinam radyjko do innych samochodow) a co do anteny to tez zalezy czy magnesowka czy na stale.Ja polecam magnesowke,ale wszystko wedle uznania. Jesli chodzi o pomoc to tez jestem z czestochowy,mozesz odezwac sie na maila,co prawda ekspertem nie jestem,ale na tyle na ile moge to pomoge( ale sobie zrymowalem)
  
 
Ahhha i jeszcze jedno,jak bedziesz kupowal radio od kogos,to pamietaj zeby ta osoba dala ci jakis paragon,lub faktore zakupu!!! bo bez tego nie mozesz go legalnie zamontowac,sprawdz tez do kiedy radio i czy wogole ma "deklaracje zgodnosci" powinno byc to napisane,lub wybite na radiu- bo bez tego tez lepiej nie montowac bo miski zabieraja radia a najlepiej(ale to juz nie konieczne) postaraj sie o pozwolenie na radio- wtedy to moga ci nagwizdac
  
 
Paragon?? Pozwolenie??
Od niecałego roku nie ma już zezwoleń na pasmo CB.
A jeśli chodzi o paragon to co jeśli kupuje się używane radio?? Trudno wymagać paragonu w takiej sytuacji
Jedynym wymogiem jest deklaracja zgodności To wszystko co jest potrzebne do legalnego korzystania z CB radia.
  
 
Jeśli można, to podłączę się pod ten wątek. Otóż ja mam radyjko Alan 100 +. Z tego co kolega Matiz pisze, to montaż nie jest zbut trudny. Czyli mkogę się śmiało za to zabrać? Nie potrzebna mi będzie pomoc eksperty? Przepraszam jeżeli te pytania są banlne, ale jestem początkujący w tym biznesie i chcę mieć pewność, że niczego nie zepsuję Dzięki za wyrozumiałość.
  
 
Do montażu raczej potrzebne jest tylko jakie takie obycie z wiertarką i śrubokętem i to w zasadzie wystarczy
  
 
Dziekie wielkie chlopaki spoko z was ludzie , a narazie czkeam na to radyjko , pierwsze ogledziny w srode wiec podzile sei z wami wrazeniami , jakie jest jaki model i czy wszytko posiada hehe , swietne forum nomrlanie na zadnym jezscze nikt tak sie nie angazowal o wy , tak trzymac, -- tak wiec, troszke cierpliwosci eheh i jush nie bawem o wszytkim napisze --dzieki wielkie jeszcze raz