Kasowanie swoich postów.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Piszę to dla wszystkich którzy mają nerwowe palce i za szybko klikają w "wyślij" i potem lecą te same posty po 2 i 3 razy albo i inne bzdury.

Otóż jest sposób na wyręczenie biednego, zabieganego moda z tak zwanej funkcji Służby Oczyszczania Forum czyli z cieciostwa i usunięcie swoich nędznych wypocin z forum

Jeżeli jesteś spostrzegawczy - czyli czytasz odrazu to co napisałeś zaraz po wysłaniu i zobaczyłeś że Twój post został wysłany ze 2,3 razy lub stwierdziłeś że napisałeś totalną bzdurę i palisz się ze wstydu to kliknij na "EDYCJA" i zobacz co jest pod Twoimi wypocinami


zaznacz opcję "Usuń ten post" i kliknij na "Wyślij" i po sprawie - wykonałeś rękodzieło.

UWAGA: Z nieznanych mi przyczyn (trza by Daemona zapytać) TA opcja działa tylko przez parę chwil po wysłaniu naszego błędnego posta
Przypuszczam, że działa tylko do momentu, kiedy ktoś nie przeczyta naszego posta lub deaktywuje się po upływie jakiegoś czasu. No i nie działa ofkorse jak ktoś odpowie po naszym poście.

Ameryki dla spostrzegawczych nie odkrywam, ale może się przyda.


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-06-16 11:53:44 ]
  
 
hehehe, Sołtys, SOF jest Ci bardzo wdzięczny

Nie sądzę aby daemon zmienił coś w tej sprawie.
Nawet jeżeli jest za późno zawsze można wysłać prv do któregoś z nas i wskazać linkiem post do wywalenia.
Wtedy nie muszę się zastanawiać, którą wersję mam zostawić, a którą wywalić
  
 
Przypominam wszystkim nowym, że tak można w razie wpadki
  
 
Z tego co wiem post jest mozliwy do wywalenia przez autora do momentu kiedy nikt tego postu nie zacytuje. Pozniej dupa bada i Mod musi sie tym zajac
  
 
Cytat:
2006-06-20 10:27:12, Solltys pisze:
Przypominam wszystkim nowym, że tak można w razie wpadki


niektórzy "już-nie-tacy-nowi" dziękują za dokładną instrukcję