Podświetlenie tablicy COROLLA 98

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Dziś zabrałem się za wymianę żarówek podświetlających tablicę rozdzielczą mojej corolki. Wszystko szło pięknie; zdjąłem obudowy, odkręciłem mini śrubki z tarcz licznika i obrotomierza i pozostały do zdjęcia wskazówki... ale nie chciały zejść . Dałem sobie spokój z tym wariantem. Próbowałem wyjąć całe 'flaki' aby dostać sie z tyłu ale to również się nie powiodło. Czy Ktoś z forumowiczów robił już to w swoim autku ( w takim samym modelu) . Dziekuje i pozdrawiam
  
 
Nie chce mi sie wierzyc ze aby dostac sie do zarowek trzeba rozebrac zegary..w tym wyciagac wskazowki
  
 
Hmm u mnie aby dostać się do żarówek trzeba nie dość, ze rozebrać pół auta to wyjąć zegary. Na szczęście nie trzeba zdejmować wskazówek ani tarcz.
  
 
w rolce to jeszcze nie rozbierałem ale wymiana żarówek w carinie toi tylko wyjęcie licznika w całości i w oprawkach masz żaróweczki, oprawki były koloru zielonego lub czarnego dokładnie nie pamiętam ale przekręcasz taką oprawkę i wyjmujesz z żaróweczką,
nie mogli tego tak skomplikować jak piszesz


napisz na priva gdzie dokładnie jesteś w Łodzi może zupełnie blisko mnie to coś zaradzimy


pozdrawiam
  
 
Jeśli auto to co w temacie to proponuje zajrzeć Ci tutaj Mam nadzieję, że zbyt dużo nie napsułeś.