Mam głośniki :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O takie. Czekają na mnie na odbiór. Cena 480PLN.
Mogę jeszcze mieć Hertze ESK130 za jakieś 380PLN jakby ktoś reflektował. Ale to musiałaby być błyskawiczna decyzja.
No w weekend jak czasu starczy to będzie wygłuszanie drzwi, nowe przewody i jak da radę bez dystansów to i głośniki.
  
 
Gratuluje. Super systemik
  
 
No to teraz zapowiada się eleganckie granie, ładne choć niekoniecznie tanie
  
 
No to Kiełek nam zaszalał .....ale czy to aby nie są 13-tki ? Jeżeli tak to dlaczego takie głębokie (67mm).....moje 16.5 cm hertze miały głębokość 61 mm.........przy takiej głębokości bez dystansów nie dasz rady - chyba, że szybę zakleisz ;D
  
 
Będą i dystanse jak trzeba będzie. Porównywałem wielkośc membrany w Infinity 13 i w Hertzach 16 i jest niewiele mniejsza. A od Hertzów 13 jest znacznie większa
A cena jest taka, bo za miesiąc lub pół wchodzi nowa seria Infinity zastępująca 5000cs. Sugerowana sklepowa to 800
  
 
Ładne!! Gratulejszyn!!

Ale co 16 to 16
  
 
w realu wyglądają tak:




I gdzie zostały wyprodukowane.... nie nie w Chinach :

  
 
Cytat:
2005-06-17 20:42:25, Kielek pisze:
w realu wyglądają tak:


Ladne tylko teraz porzadnie zamontuj i jak dasz rade to rob fotorelacje.
Bedziesz dorabial panele z MDF-u czy w plastiki pakowal ??
  
 
Cytat:
2005-06-18 09:51:15, kacza pisze:
czy w plastiki pakowal ??



No to by chyba była profanacja!!!
  
 
a ja mam kick glebokosc montazowa 67mm i niestety trzeba bylo tapicerke troszke powycinac bo membrama dotykala tapicerki a glosniczki ladne bo maja duzy magnes i lekka membramke chyba aluminiowa
  
 
Te są o 1cm płytsze... a jeżeli będe zakłądał, to tylko MDF...
Ale pogoda dzisiaj psia i chyba nie da rady nic zrobić, bo garaż może być za wąski (:
  
 
....hmmm....garaże przeważnie są za wąskie .....te mdf-y to chyba jedyna szansa dla Ciebie ....ale to się fajnie robi tylko gorzej z naciąganiem tapicerki na drzwi