W R O C Ł A W - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wróciłem z 2 tygodniowych wakacji i tak sobie pomyslałem DOLNOŚLĄZACY we wszystkich regionach odbywają się spociki a u nas po pierwszym kwietniowym cisza !!! Zorganizujmy coś :: trzeba się spotkać CO WY NA TO ???? w końcu jest nas trochę klubowiczów i sympatyków !!!
  
 
http://www.fso.inds.pl/viewtopic.php?t=50
  
 
Cytat:
DOLNOŚLĄZACY we wszystkich regionach odbywają się spociki a u nas po pierwszym kwietniowym cisza !!! Zorganizujmy coś trzeba się spotkać CO WY NA TO ????



ja jestem za a nawet przeciw
JOSE_MF w niedziele 19,06 w brzegu są org. wyścigi na1/4 mili wpadnij będzie nas dwóch i 2 SPOT zorganizowany
  
 
Temat drugiego spociku powrócił.
Chcemy zorganizować we Wrocku drugi spocik
Mam info od Gwizdzia i Kaspera że są chetni no i ja oczywiscie też !
Jest juz nas trzech
Wstępnie proponuje weekend 15/16 -10 lub 22/23-10
Może tak jak ostatnio bielany zawsze bedzie można wstąpić na gorącą kawę do MC podobno idzie zima
KTO JESZCZE ??????
  
 
potwierdzam gotowosc do spotu dolnoslaskiege
  
 
Możecie mnie wpisać na liste
  
 
zwarty i gotowy na spocik weekendowy...
  
 
SUPER CHŁOPAKI !!! Jest nas juz trochę
Proponuje spocik 16-10-2005 tj Niedziela - parking pod centrum bielany dokładnie koło nowego centrum A4 ( tak sie chyba nazywa na przeciwko TESCO tam był ostatni zlocik)
Dajcie znać czy wszystkim pasuje jesli tak dam znać GDA , On umieści banerek z informacją o spocie na stronie głównej może jeszcze ktos wpadnie na zlocik
  
 
Przyjedziemy, podajcie godzine
  
 
czolem .czy ktos wie moze kiedy i gdzie odbedzie sie jakis fajny zlocik KANCIAKÓW we WROCŁAWIU?Z wielka checia bym sie polansowal...hhehe.
pzdr/michur/michur13@o2.pl
  
 
We Wroclawiu...
Na tej stronie znajdziesz adres do kogoś, kto będzie wiedział gdzie i kiedy. Są tam też zdęcia z poprzednich spotkań tej grupy z Wrocławia.
  
 
Trochę stara ta strona Jacku

Witaj na naszej stronie - TUTAJ >>> znajdziesz listę naszych klubowiczów z woj. dolnośląskiego, złap z nimi kontakt poprzez priva/GG/sms-a
  
 
Cytat:
2005-10-21 23:26:46, GDA pisze:
Trochę stara ta strona Jacku Witaj na naszej stronie - TUTAJ >>> znajdziesz listę naszych klubowiczów z woj. dolnośląskiego, złap z nimi kontakt poprzez priva/GG/sms-a


Nie napotkałem w naszych "Zlotach i spotkaniach" wątku na temat Wrocławia, nie kojarzę też relacji z Wrocka, toteż pomyślałem, że ludzie z tamtego rejonu są raczej nieaktywni w temacie spotów.
A że pamiętałem o stronie Skalpela, to podalem adres do niej. Może i aktualna nie jest, ale ZTCW, grupa jest aktywna...
  
 
Niestety 16-10-2005 za wielu osobom zlot nie pasował w nastepnym tygodniu swięto zmarłych wiec ten weekendzik także odpada. Utalmy wiec sztywną date i godzinę NIEDZIELA 06-11-2005 GODZINA 12:00 PARKING CENTRUM A4 BIELANY w okolicy kfc obok także jest stacja auto gazu z charakterystyczym zbiornikiem na gaz- wielka cysterna . Bedę miał ze soba flagę klubową. Dajcie znać na FORUM kto będzie !!!! ZAPRASZMY WSZYSTKICH !!!
  
 
@JOSE_MF - założ temat info na wzór tych które informowały o spotach dzisiaj, napewno będzie bardziej widoczny a co za tym idzie frekwencja może się zwiększyć
  
 
Dziś wysłałem do GDA zdjęcia z ostatniego spotu sorki ze tak późno ale ten tydzień miałem straszny
  
 
A mi pióro pękło z prawej strony i co najśmieszniejsze, jechałem bez "ładunku" !!!! teraz żadnego 3 pióra nie wstawiam pekło w miejscu 2 pióra na obejmie
foty kto chce wyśłe na maila 2 foty są w mym profilu

[ wiadomość edytowana przez: Przemek_Aga dnia 2005-11-11 20:21:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: Przemek_Aga dnia 2005-11-11 20:29:42 ]
  
 
Organizowany jest wyjazd na Baróbrkę do Wa-wy z Wrocka

http://forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=85887&sid=feb07225d5b9987246004ca4e6ada3a5

kto się pisze?
  
 
Panowie przedstawcie się (dodajcie komentarze do zdjęć w galerii) kto jest kim wyjdziecie tym samym z cienia wirtualności

Galeria II spotu >>>

oczywiscie gratulacje i mam nadzieje że III Spot juz wkrótce, i będzie Was coraz więcej
  
 
mam pytanko co ile sa organizowane spoty regionalne we wrocku jestem nowym (jeszcze na liście oczekujących) byłem kiedyś w klubie kadetta D i tam spotykaliśmy się raz w miesiącu.
Pozdrowienia dla wszystkich