Instalacja głośników

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich mam takie pytanie czy w escorcie 1.3 cl doprowadzone sa do tyłu przewody do głośników ? Z prawej strony cos tam wystaje ale z lewej niemoge nic znalesc
  
 
Kilka razy były na forum rozmowy na temat okablowania i wychodzi na to że nie ma na to reguły czy okablowanie jest czy go nie ma w danym modelu. Musisz sprawdzić. Najlepiej sprawdź w złączce od strony radia czy tam są kable na tył. Jak sa to wtedy szukaj z tyłu
  
 
Nawet jakby było, to te przewodziki są do d... pupy, a pociągnięcie nowych jest bardzo proste nawet pod blokiem. Więc zamiast marnowac energię na poszukiwanie ich, zakup porządne kable i zakadaj - dobra rada
  
 
szukałem ale jednoznacznej informacji nie ma.Moje pytanie zakupiłem głośniki 6x9 Pioneer w zestawie dostałem dwa kabla szary i biały i nawet nie napisali który lewy a który prawy moze ktos wie?Aha kable mają po 4,5m wiec chyba warto pociagnac je pod samo radio i odpuścić sobie stare przewody?
A i wszelki rady na temat instalacji glosnikow 6x9 mile widziane
  
 
jak ktory lewy a ktory prawy? przeciez to jest bez roznicy
  
 
Warto pociągnąć nowe kable. Ale z lewy, prawy, to chyba nikt nie zrozumie o Ci chodzi Masz "+" i "-", a głośniki to obojętne Tylko podepnij ten co zamontowałeś po prawej pod wyjście na prawy głośnik.

[Edit]
Teraz zaczaiłem - pluto.... ale wykopki Te głośniki już pół roku pewnie grają
  
 
ja w swoim starym escorcie audio robilem sam. radio alpine glosniki przod jbl 13 tyl rownierz jbl 6x9 wzmak niemieckiej firmy rodek i gra to fajnie ( teraz wozi sie nim moja dziolcha ) kable do wzmaka glosnikow i cala reszta idzie programi pod listwami. co do seryjnych kabli to tak jak przedmowcy mowia. nie ma sie co z nimi bawic. ciagnac swoje