Baba wita!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem sobie baba - pomykam od lat fiatami , obecnie sen z oczu spędza mi zupełnie ''novy'' Polduś 96..
do mojego auta mogę zapakować : 3 mastify , męża , córkę i jej 13 myszy/ z rodowodem!!/ LUB :
22 worki karmy psiej / po 15kg/
10 worków cementu i 2 worki wapna
4 baby , 3 psy i wyruszyć do Rumunii.........
WITAM WSZYSTKICH !!!!
  
 
Witamy, Witamy! Widzę ze pojemny tan poldżons


PS. Mój ojciec fiatem (tym moim, w profilu fotki ) poprzywoził 3 komplety mebli (oczywście w częściach )
  
 
Cytat:
2005-07-03 17:12:22, baba11 pisze:
Jestem sobie baba - pomykam od lat fiatami , obecnie sen z oczu spędza mi zupełnie ''novy'' Polduś 96.. do mojego auta mogę zapakować : 3 mastify , męża , córkę i jej 13 myszy/ z rodowodem!!/ LUB : 22 worki karmy psiej / po 15kg/ 10 worków cementu i 2 worki wapna 4 baby , 3 psy i wyruszyć do Rumunii......... WITAM WSZYSTKICH !!!!



a czy Baba wie że taki wątek nic nie wnosi na tym forum
i mamy już jeden wątek do powitań:
zapraszam tutaj Witamy
  
 
Nie atakujcie od razu kobity , możem blondynka???
mam kilka problemów , głównie z mechanikami , bo babę inaczej traktują , kilka problemów z Poldesławem , bo mu most wyje i coś grzechocze , a wy już na babę!!
  
 
my tam zaraz kolege ustawimy do pionu chociaż jego intecje były dobre bo mamy odpowiegni wątek do powitań

a i najważniejsze

witamy w naszym skromnym klubowym gronie i mam nadzieje ze ci sie unas spodoba
  
 
cześć babeczko
  
 
Witaj witaj Babo
  
 
Witamy Babę,
Jak rozumiem Ty jesteś tą babą bez głowy ale z ładnymi oczami w galerii a nie tą młodszą siostrą ze szczeniakami .

Laifi nie krzycz tak na baby bo jeszcze się wystraszy biedactwo , a babek w klubie nadmiaru nie mamy które lubią poldkiem pomykać.

Uśmiechniemy się do admiego to wrzuci ten wątek tam gdzie trzeba i będzie git.
  
 
Głowę mi ucięło , to fakt , młodsza ''siostra to córka , a ten '' wójek '' w tle to mąż.
kupiłam autko we srodę , mąż zszedł na dól w piątek , obszedł autko dookoła i powiedział - doobry!!
Jedziemy na działeczkę we wtorek - własnych myśli nie słychać , tak ta cholera wyje/ most/ mówię do męza - trzeba jechać do mechanika , a on na to - A co nie pali???
Taką mam pomoc w domu i stąd moja obecność na forum...
  
 
Cytat:
2005-07-03 18:53:46, baba11 pisze:
Głowę mi ucięło , to fakt , młodsza ''siostra to córka , a ten '' wójek '' w tle to mąż. kupiłam autko we srodę , mąż zszedł na dól w piątek , obszedł autko dookoła i powiedział - doobry!! Jedziemy na działeczkę we wtorek - własnych myśli nie słychać , tak ta cholera wyje/ most/ mówię do męza - trzeba jechać do mechanika , a on na to - A co nie pali??? Taką mam pomoc w domu i stąd moja obecność na forum...



ano racja niezła pomoc

ale niemartw sie unas zawsze i wszedzie znajdziesz ogólnie pojetą pomoc
  
 
Witam Babę
Życze miłego korzystania z forum


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-07-03 19:07:00 ]
  
 
czesc kolezanka! bedac meska szowinistyczna swinia, traktuje kazdego tak samo niezaleznie od plci, koloru skory, upodoban seksualnych, wyznania, niezaleznie od wyznawanych opcji politycznych, a nawet pomino sympatyzowania pisuarowi z kaczorem. musze zamknac ten watek i zaprosic do powitan w watku powitan oraz do rozwiazywania problemow z samochodem, ktorych ci nie braknie do kontynuacji watkow juz istniejacych. zapraszam rowniez na spoty regionalne i zlot do torunia nawet z mezem, gdzie po glebszym albo paru glebszych zapoznaniach nasza pomoc moze sie okazac mniej wirtualna.
  
 
nic sie nie dzieje na forum, to moze w tym watku bedzie cos ciekawego, wiec zmieniam zdanie niczym baba w okresie, hehe!
  
 
aj tam, przyznaj się od ręki,że zmieniłeś płeć i dlatego masz okres

witaj babka, a ta córka to w jakim wieku?
  
 
Altus, Baba11 dopiero się pojawiła na forum, a Ty już jej córkę chcesz... no ten... tego .... bałamucić!
  
 
o cholera, baba 11 lat ma to jak może mieć córkę? no dobra, to ja tak tylko wiesz, w przyszłości
Ty chcesz bałamucić i mi kłody pod nogi podstawiasz
  
 
No wiesz: krew nie woda...
  
 
mu tu gadu gadu, a córka Baby11 może jeszcze pod prokuratora podlega, bueheheh
  
 
może wogóle jej jeszcze na świecie nie ma...
babciu, jak będziesz zamieszczać fotki poldżonsa,córka byłaby miło widziana
  
 
Cytat:
2005-07-03 21:08:35, ALtus pisze:
babciu, jak będziesz zamieszczać fotki poldżonsa,córka byłaby miło widziana



Małoletni pedofil