Rabat w AutoABC - sieć hurtowni motoryzacyjnych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakby co to oferuję rabat w AutoABC zależny od asortymentu. Nawet do 40%. W ofercie klocki, szczeki, tarcze, paski, filtry, swiece, obejmy, gumy, tłumiki, amortyzatory, zawieszenia, pompy wody, termostaty, oleje, wycieraczki, tłoczki ham., pompy ham., łożyska, chemia samochodowa, węże, sprzęgła, osłony amortyzatorów i drążków, układy rozrządów...
Jest to oddział Toruń, ale jakby co to moge wysłać.
Dodatkowo informuję, że obecnie AutoABC jest 3 co do posiadanego rynku siecią hurtowni w kraju po Inter-Carsie i Focie.

Pozdrawiam

P.S
Jakby post mój wydał się ważny to proszę zaznaczyć go jako "ważny".

  
 
Brawo! - kolejna korzyść z bycia w LOB

Postaraj się wywiedzeć jak zrobić żeby cały klub otrzymywał jakiś konkretny rabat na hasło tak jak jest to zrobione np w IC.
W ten sposób unikniemy raczej kłopotliwego Twojego pośredniczenia i wysyłek na całą Polskę.
Przecież ktoś kto ma filię tej firmy pod nosem np. w Krakowie czy Rzeszowie nie będzie zawracał Ci głowy i czekał na przesyłkę z Poznania.

Zajżyj na stronkę klubową ->klub ->zniżki dla klubowiczów zapytaj Kubę lub Urg'a na priv - może Ci pomogą z papierami.
  
 
Wiem jak to jest z IC ale u nas jest taki glupi problem, ze kraj jest podzielony miedzy oddzialy i kazdy klient nalezy do konkretnego oddzialu. System informatyczny tak zaklada i nie pozwala sprzedawac klientowi innego oddziału.

Ale spróbuje cos w centrali ustalic. moze da rade.
A jak nie to trudno, ale zawsze jak czegos w IC lub IT nie bedzie to u mnie bedzie napewno i wtedy sluze pomoca.

Niedlugo bede siedział w Wa-wie bo przejmuje tamtejszy oddział.
  
 
Cytat:
2005-06-29 19:29:38, Filipo pisze:
.... Niedlugo bede siedział w Wa-wie bo przejmuje tamtejszy oddział.


Hehehe....
Znaczy się będziemy współpracować
  
 
Cytat:
2005-06-30 13:29:09, kuba pisze:
Hehehe.... Znaczy się będziemy współpracować



Co to znaczy?Co masz na myśli?
  
 
Cytat:
2005-06-30 20:07:22, Filipo pisze:
Co to znaczy?Co masz na myśli?



A znaczy to, że jestem ich klientem
  
 
dobry temat bo jestem nowym posiadaczem omegi i musze jeszcze wni sporo zainwestować i w intercarsie nie zawsze moge tanio coś zdobyć a klubowiczów z moich stron jest mało i też trudno o rabaty. Ludzie starajmy sobie pomagać nawzajem ze zniższkami hihi.

Pozdrowienia
  
 
Osobiście kupowałem już wiele części nie tylko do Omegi w ABC w Toruniu.
Zdecydowanie polecam.
  
 
witam
mam takie pytanie w związku z tym ze członkowie LOB maja jakies zniżki.nawalił mi silniczek krokowy i chciałbym sie dowiedziec ile by kosztował w tych sklepach stad:macie jakies namiary na te sklepy(jestem z łodzi i nie wiem czy ma to jakies znaczenie)a moze ktos juz z Was kupował??
pozdro