Ł Ó D Ź - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, po rozmowie z Andrzejem doszliszmy do wniosku że nadszedł czas organizacji. Trzeba sie jakoś unormować więc tak:
1. Zloty robimy w ostatnią niedzile miesiąca - nie ma przekładania, kto moze to przyjeżdza.
Spoty odbędą sie:
*25.07.2005r
*27.08.2005r
*24.09.2005r
*29.10.2005r
*26.11.2005r
*31.12.2005r
2. Miejsce spotkań:
Narazie pozostaje parkin pod falą, ale zastanawiam sie czy czasami nie robić spotów np. pod halą sportową na al. Politechniki. W lipcu i sierpniu możemy zrobić równiż spot nad zalewem w Zgniłych błotach.

Wszelkie propozycje innych miejsc spotkań będą rozważane

3. Godziny spotkań - myśle żę 15 będzie godziną optymalną

[ wiadomość edytowana przez: adamdial dnia 2005-06-29 21:37:26 ]
  
 
no wlasnie ustalilismy z Adamem, ze jeden konkretny termin w miesiacy bedzie lepszym rozwiazaniem niz ustalanie na forum. W ten sposob latwiej bedzie sobie zaplanowac ewentualny przyjazd na spot...
Mam tylko nadzieje ze reszta osob sie tez w tym temacie wypowie...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Uwazam ze jest to dobry pomysl bo mozna sobie zaplanowac te dwie godziny w dana niedziele.Ja bede sie staral bywac ale zob=aczymy jak to wyjdzie
  
 
Czyli co Panowie - mogę umieścić stałą informacje o spotkaniach w Łodzi w każdą ostatnią niedzielę, na stronie głównej ? Podajcie jeszcze miejsce
  
 
daj nam jeszcze troche czasu...zobaczymy co reszta klubowiczow z Lodzi powie...
Ale mysle, ze niedlugo sie do Ciebie zglosimy z prosba, aby taka informacja znalazla sie w odpowiednim miejscu...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Ok cyber ale z własnego doświadczenia powiem że nie ma tak naprawdę na co czekać, my tą sprawę rozwiązaliśmy kilka lat temu i nasze spoty są zawsze w każdą drugą niedzielę miesiąca - wiadomo że wszystkim nie dopasujesz z terminem ale ci co mogą przyjeżdżają, jest jeszcze jedna przewaga nad stałym terminem - ci co nie śledzą na bieżąco forum, strony lub nie mają wogóle internetu wiedzą że zawsze tego samego dnia miesiąca jest spot i przyjeżdżają, ciągłe zmienianie terminów powoduje że ludzie się gubią
  
 
wiec jeszcze pozotaje kwestia miejsca spotów? Panowie co robimy?
  
 
Ja się dostosuję, ale na razie na mnie nie liczcie, jak dobrze wiecie na razie mam problemy.
  
 
ja proponuje zmienic ... przed hala sportowa pasuje jak ulal ;P
  
 
Sadze ze cokolwiek wymyslicie Belchatow sie dostosuje
  
 
czyli następny spocik przed halą?
  
 
a może łódzki spot w Bełchatowie?? To zawsze B-tów do Łodzi jeździł czemu nie Łódź do B-wa??
  
 
I co tak bez odzewu się sprawa ma?? Ja Bullit i Bukson czesto jeździliśmy do Łodzi. A Łódź co na- to cisza? Nieładnie
  
 
W sumie mozemy zorganizowac jakis spocik tak jak Gumis mowimoze na Słoku albo Wawrzkowiznie(osrodki rekreacyjne) z jakims maly grilem itp.
  
 
Mnie tam Słok pasuje , daleko nie jest od belka , a w belku czesto bywam
  
 
nie ma problemu - okolice o ktorych mowicie sa bardzo fajne...tylko zeby sie dalo zorganizowac wieksza grupe...

przy okazji w dziale Zloty jest juz relacja z ostatniego spotu...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Mysle ze jesli Lodz sie sprezy to taka imprezka na Sloku moze byc calkiem sympatyczna,tym bardziej iz po drugiej stronie jest kawal betonowej drogi ktora raczej rzadko jest uzywana-jesli wiecie co chce przekazac
  
 
Ja tam chetnie sie przejade. Tylko raczej z kims bo moje dohc bardzo lubi paliwko a gazu nie mam
  
 
Panowie małe sprostowanie co do spotkań co miesieczynych - te daty co napisałem to wypadają nie w niedziele, a spoty mają być w ostatnią niedziele wiec proponuje takie (mam nadzieje ze teraz juz dobrze napisze)
*31.07
*28.08
*25.09
*30.10
*27.11
co do grudnia to sie ustali w grudniu, bo data 31.12 moze nie wypalic, a organizownie w ostatnią niedziele czyli 25.12 tez chyba nie ma sensu.

[ wiadomość edytowana przez: adamdial dnia 2005-07-14 20:00:58 ]
  
 
Organizujemy cos w Belchatowie czy tradycyjnie w Lodzi?I kiedy