Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kacper:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie zobaczyłem u naszego klubowego kolegi Kacpra97 z wawy,na opisie na GG że skończył dziś 30 lat.Z tej okazji chciałbym mu życzyć wszystkiego najlepszego,zdrowia,szczęścia pomyślności,dużo uśmiechu,dużo finansów żeby mógł upiększać swoją nivę,która i tak wygląda super
Pozdrawiam Grzesiek
  
 
Ja również życzę fsiego najlućszewo
Oby Nivka jeździła jak najdłużej
Pozdrawiam
  
 
skoro to taaaaaaaaaaaaaaka okazja, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyłączyć się do życzeń:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU-KACPERKU !!!
ŻYCZĘ CI: RUR, SPOJLERÓW, SPRĘŻYN, AMORKÓW, GAZÓW, RADIÓW, SMARÓW, OLEJÓW, ...
........................................................................................................................................................................................

  
 
ja również zyczę wszystkiego najlepszego Kacper
 
 
W związku z tym ja też życzę wszystkiego najlepszego, szczęścia, zdrówka, pomyślności, a także bezawaryjności Twojej Niwy, żeby bezproblemowo pokonywała każde bezdroże, poza tym spełnienia marzeń jeżeli chodzi o jej wygląd zewnętrzny (orurowanie, tylnie koło zapasowe i takie tam - w zależności od tego co w Niwie chcesz zmienić). A poza tym samych dobrych decyzji w moderowaniu klubowego forum. Miły
  
 
ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I POLEWAJ...

Co by Ci się dzieci kółek nie czepiały, gumowych drzew i tylu powrotów, co wyjazdów...



  
 
Ja równiez życzę ci wszystkiego najlepszego spelnienia marzeń i duuuużooo pięknych Ładzianek
  
 
A ja Ci życzę zdrowia, dobrej przemiany materii, bo "oponka" nad paskiem od spodni teraz zacznie szybciej i łatwiej rosnąć , radości z każdego kolejnego dnia i tego by sprzyjało Ci szczęście.
Otwieram "puszkę chmielowej maślanki" i wypiję za Twoje zdrowie!
  
 
Coz mi pozostaje...Nic, tylko sie dolaczyc do tego wszystkiego co juz koledzy napisali...Najlepsiejszego Kacperku
  
 
Panowie bardzo dziękuje za życzenia
Nie spodziewałem się .... jeszcze raz dzięki
  
 
i już... tylko tyle?!?!

a gdzie albo ...



  
 
Pawełq -> również wszystkiego naj, naj !!!
  
 
Ja rowniez, choc spozniony, dolaczam sie do zyczen. Rosnij duuzy Pawelku!!!