Polskie firmy tuningowe ..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
heh ciarki przelecialy mi po plecach jak przeczytalem o HOT 'cie
HOT i pontiac fireb

cholera .. dlaczego tak duzo firm lakomi sie na kase ... wyludzaja od ludzi $ po to tylko zeby tandete zrobic ..... polak potrafi
osobiscie jakbym mial robic za taka kase samochod rozgladnal bym sie za granica ... bo w polsce raczej nie znajdzie sie porzadnej firmy ktora robi stylistycznie samochody ... normalnie PGR em zajezdza mi taka frma ... druciarstwo i tyle .. zero pasji w tym co sie robi ... tylko wyludzanie ... i oszustwa
brr
o firmie mx tez pewnie wiecie ze chyba juz cos zdala sprzet ....
mozna sie Garsuta zapytac jak podeszli do jego cordoby ... no i projekt almery Turbo ... ktory jak dla mnie to jest juz przegeiecie ...
almera

  
 
Garsut ma Corrado
  
 
szok
a ja myślałem że Waldek z HOT'a to profesjonalista kochający tuning a on to robi tylko dla kasy
  
 
strona mx nie dziala. co tam sie stalo z ta almera?
  
 
corrado fakt
co sie stalo ... przeginali terminy nie zalozyli mu pompy paliwa sportowej za ktora bylo zaplacone .. no i trbina K3 a miala byc k4 ..

silnik nie jechal psul sie i wawie skonczyl zycie ... heh tam link jest mozecie sobie poczytac ..
strona mx nie dziala tam byl caly projekt opisany partactwo i tyle
  
 
a ja myślałem że HOT to ok...dirma i ze najleprza od stylingu w Polsce...
ale tu chyba reka ręke myje i tyle...
  
 
no lipa z Almera

a do Warszawy nie dojechala
  
 
kazdy tylko kase umi brac nic poza tym ;( dlatego tak wyglada POLISH TJUNING
  
 
podją łem dzisiaj decyzję!!! i wyśle maila do GT...

przestaje kupowac do gówno na kółkach....

gdzie jeden wchodzi drugiem w oko....

tu Hocik tam POLODZIK...testowy kiewrowca pseudo rajdowy...
tu klinioczka, tam inne badziewia...

sory!!! odpadam....

przerzucam sie na MAXI i na EXTREME STREET....

pozdr!
  
 
racja Eif
GT jest do bani
kilka fajnych aut których przerobienie kosztuje wiele tysięcy później kilka aut bez tuningu (no bo Skoda Octawia z dokładkami zderzaków i grillem Kamei to raczej nie tuning ) następnie jakieś auta sportowe (albo test Dacii Logan) i Car-audio. nic dla szarego człowieka który kocha tuning a zarabia 1000 zł.
  
 
jaj uz dawno sie wypowiedziaem na temat GT ze to syf a nie gazeta ...