BOSCHMANN PR-5700V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mój Essi nigdy nie miał głosniczków z tyłu
Audiofilem nie jestem, Kulczykiem niestety też.
Czy BOSCHMANN PR-5700V to dobry pomysł ???
  
 
A chcesz jakikolwiek dźwięk uzyskać z tyłu???Np. bass???Jeżeli tak to jedynie elipsy 6/9 sensownie zagrają(w miarę sensownie)....
  
 
Ale jak takie elipsy 6/9 w 5/7 wsadzić ???
  
 
No troszkę trzeba porzeźbić ale wchodzą 6/9 w seryjne miejsce głosników(poprostu trzeba powiększyć otwór na głosnik).Kilka osób w klubie tak ma, ja też niedługo bedę montował.Efekt będzie dużo lepszy niz na tych5/7.Chyba ze będziesz miał suba w bagażniku to wtedy te5/7 wystarczą, dla zachowania w miarę dobrego dźwięku dla siedzących z tyłu, jeżeli nie to jedynie 6/9 zapewnią w miarę odpwiedni dzwięk.
  
 
Wielkie dzieki

Chyba bede kombinowal cos z 6/9.
Mozecie polecic mi jakies fajne, niedrogie glosniczki w tym rozmiarze ???
  
 
Ja posiadałem rózne modele Pioniera i byłem zadowolony. Napewno czego moge ci odradzic to Kenwood. Pograły moze z tydzien i zaczeły sie problemy, membrana wyskakiwała przez co zaczeły charczeć. Ogólnie lipa.
  
 
Ja zwolennikiem BUSZMENA nie jestem i zawsze będę odradzał. Lepiej kupić używane np. JBL na Allegro, albo od miejscowego złodziejaszka. Rekordem Buszmena jest wzmak 1,6kW, który poprostu rozwala mi konstrukcję (nadaje się chyba tylko do tweeterów). BUSZMEN to jedna z firm, która robi sprzęt do kolorowych maluchów WRC.

[ wiadomość edytowana przez: Lavrokh dnia 2005-07-09 18:39:24 ]
  
 
ja wczoraj zamontowalem 6X9 jbl cs396 z tylu w polke (ciecie bylo) i wszystko fajnie na probie wyszlo, tylko jak wlaczylem ze maja grac oba (balans 0 ) to lipa. Natomiast kiedy ustawie ze ma grac tylko jeden to czuc wibracje calego auta...taki czysty bass Wniosek taki ze moj blaupunkt 4X45 w nie daje rady i trzeba bedzie dac glosniczkom wzmachola Chyba ze ktos ma inny pomysl?
  
 
Cytat:
2005-07-10 23:59:06, d3_j pisze:
tylko jak wlaczylem ze maja grac oba (balans 0 ) to lipa. Natomiast kiedy ustawie ze ma grac tylko jeden to czuc wibracje calego auta...taki czysty bass Wniosek taki ze moj blaupunkt 4X45 w nie daje rady i trzeba bedzie dac glosniczkom wzmachola Chyba ze ktos ma inny pomysl?


Moze Ty tez pokreciles kable ?? Tzn pozamieniales + z - ??
Gdzies juz taka sytuacja byla opisywana na forum...

Ale fakt, ze elipsy powinny zagrac lepiej pod wzmacniaczem niz samym radiem...
  
 
Napewno pokręciłes bieguny w jednym z glosnikow
  
 
nooo....qwa taki osiol ze mnie ze pomylilem bieguny ale juz jest siiii dzieki za pomoc