Próba rejestracji

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Chciałem sie zarejestrować do waszego klubu, ale mimo usilnych prób cos mnie zawsze wywala. Co mam zrobić??
  
 
Spróbuj skomtaktowac sie z admninem motonews (GDA , DAEMON)-może cos Ci doradzą bo ja nie wiem:(
jeśłi sie nie uda to pisz na równoległym forum , które nazywa się autolada- tam też potykaja się klubowicze:)
WitamY
 
 
Już zostałeś dodany do listy klubowiczów.
Po drugie uzupełnij dane w swoim profilu,model auta,silnik itp,żeby każdy wiedział dlaczego jesteś w klubie:)
Pzdr Grzesiek
  
 
JA tego k...nie rozumiem.Po co sobie utrudniać zycie?????
CZy to nie może byc mniej skomplikowane???
Bez sensu
 
 
A co w tym jest takie skomplikowane?

pozdr.
  
 
Bardzo dziekuje, juz wszystko ok
pozdrawiam
  
 
Paweł,czego nie rozumiesz?Uzupełnienie danych w profilu to jest 5-10 minut roboty.Zajrzyj na lsitę klubowiczów tu na motonews.Przypatrz sie kiedy ostatnio logowali sie ci co nie mają danych żadnych wpisanych.Grubo ponad miesiac temu a czasem jeszcze wiecej.Wystarczy Nam że mamy "kupę"martwych dusz na liscie na stronie klubowej.Tak jak ustaliliśmy że nikogo nie zmuszamy do korzystania z forum klubowego i wpisywania sie na nim.Jeżeli ktoś zamierza mieć dostęp do wątków z samochodzikiem,tzn tylko dla klubowiczów,to powinien chociaż uzupełnić swój profil.Takie jest z tego co wiem zdanie wszystkich moderatorów Lada klub Polska,o Panu Cenzorze już nie wspomne(Góral jeśli masz inne zdanie to pisz, poprawię swoją wypowiedź).
Pzdr Grzesiek
  
 
Nie wiem co , ale co dzień mam sygnały od różnych ludzi z całej Polski, próbujących się tu zalogować czy tam zarejestrować i nic im z tego nie wychodzi.Nie podejrzewa ich wszystkich o całkowitą indolencję w sprawach związanych z funkcjonowaniem internetu.
To wszystko
 
 
No to ciesze się ,że Ci się udało!
 
 
Ja też miałem problemy.Myślałem ze to coś nie tak z motonews czy cos.
Duża przeszkodą są tu róznego rodzaju programy blokujące pop-upy.U mnie okazało sie ze mam taką blokadę ustawioną w Zone alarm 3.0Pro.
Pozatym odbyło się głosowanie nad wyborem forum.Można było wybrać Nethit,co zostało niestety odrzucone.Tu jest bardzo dużo ciekawych opcji ułatwiajacych nam moderatorom prowadzenie forum,listy klubowiczów i różnych innych spraw.Między innymi dlatego zostało wybrane Motonews.To że nie każdy sie wypowiadal w tej sprawie(temat dosc długo wisiał na autoladzie)to juz nie moja sprawa.
Nastepna rzecz,wisi wysoko temat :info dla klubowiczów przyszłych i obecnych.Jest tam jasno wyjaśnione co i jak po kolei robić aby się zarejestrować,jak wypełnić profil itp.Łatwiej już nie można.
Nie chce mi sie pisac nic wiecej bo bym napisał wypracowanie.
Jak ktoś ma jakieś problemy to nich pisze na priva do moderatorów
  
 
PRZECIEŻ WIESZ ,ZE JEST MI ZUPEŁNIE OBOJĘTNE JAKIE MAMY FORUM.lICZY SIĘ :LATWOŚĆ DOSTĘPU, PROSTA OBSLUGA A PRZEDE WSZYSTKIM TO CZY KTOŚ BEDZIE COKOLWIEK NA FORUM PISAŁ:)
i TU WIDZĘ,ŻE ZOSTAJEMY W TYLE... WIELE OSÓB MA JAKĄS BLOKADĘ.
 
 
Jako że zostałem przywołany w tym temacie to cos napiszę

nie wyobrażam sobie mniej skomplikowej rejestracji na forum i dołączenia do klubu - link dołącz do klubu

Aby zgłosić swoją kandydaturę do klubu Lada Klub Polska należy dokonać rejestracji użytkownika w serwisie oraz wysłać swoje zgłoszenie przy pomocy formularza poniżej. Jako, że forum dyskusyjne oraz funkcje klubowe zostały udostępnione przez serwis MotoNews.pl istnieje prawdopodobieństwo, że jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem tego serwisu i pozostaje Ci się tylko zalogować oraz wysłać zgłoszenie używając formularza. Jeśli nie, możesz zarejestrować się w tej chwili klikając tutaj:


czyli po pierwsze :
- rejestrujemy się na forum - dodam tylko że przeważająca liczba forów w internecie oparta jest o logowanie, bez tego nie można pisać, odpowiadać na posty itp. (zaletą tego jest pewność kto jest autorem wpisu itp)

po drugie - jezeli ktoś chce zasilić szeregi klubu czyli znaleźć sie na liscie klubowiczów, galerii zdjęć i otrzymać uprawnienia z tego wynikające jak np. dostęp do tematów ukrytych to wysyła formularz

i teraz rzecz najważniejsza - jezeli moderatorzy są "opieszali" to może to dawać wrażenie że zapisałem sie a nie ma mnie na liście - dlatego też proponuję stosowac to co ja robię - odpowiadać na zgłoszenie do klubu na priva

pozdrawiam

  
 
Proszę mi wskazać takie osoby (nicki jakie mają).
Konriii specjalnie włączył opcję że można pisać bez rejestracji.Myślę że to ułatwia bardzo pisanie, a jakoś mało widać aby ktoś nowy coś pisał.Wystarczy zajrzeć w statystyki niedawno dodanych klubowiczów.
  
 
OK dziękuję Wam za szybką reakcje
Ale mimo wszystko mam pytanko: czy możecie mi wyjasnić dlaczego ludzie mają problemy z rejestracją???
Ja osobiście korzystam z notebooka, który pozozstaje daleko w tyle za obecnymi maszynami(mam 233mhz Pentium, i win 98) i nie mam żadnych problemów z korzystaniem z forum czuy serwisu motonews.Więc w czym rzecz?
 
 
Dzięki GDA za wsparcie
Na wpis do klubu czeka sie u Nas nie wiecej niz 3-4 godziny,a czasem kilka minut(tak mi sie wydaje),bo zawsze ktoś zajrzy w dzień i może dodać do listy.
Często bywa tak że,nie otrzymujemy nic na priva w zwiąku z chęcią przystąpienia do klubu(nie zostaje wysłany formularz,nie mówię już o jego wypełnianiu).Osoby takie staramy się wyłapywać i jeśli widzimy że w profilu jako auto mają wpisaną Ladę to dodajemy ich do listy.
Pzdr Grzesiek
P.S. Paweł-niech te osoby opiszą swój problem na meila lub na priva albo w jakis inny czytelny sposób.
To jest tak samo jak z samochodem.Jak ktoś Cie zapyta czemu auto źle jedzie nie podając zadnych objawów(że ma swiece 10 letnie,albo zatankował u ruskich paliwo) to może to być irytujące.Nie dziw sie wiec że nie możemy nic poradzić na ich problem,bo nie mamy o tym żadnej szczegółowej informacji.
Jedynie Adasco(którego bardzo podziwiam za wytrwałość i cierpliwośc)zgłaszał swoje problemy daemonowi i stara sie z Nami kontaktować w każdej ważnej sprawie,jak nie przez tel,meila to przez autolade.
  
 
Cytat:
2003-03-05 14:48:36, Grzesiek_Bialystok pisze:
(...) Często bywa tak że,nie otrzymujemy nic na priva w zwiąku z chęcią przystąpienia do klubu (...)


a widzisz i tu jest "pies pogrzebany" - u mnie bywa to samo a fakt jest poprostu taki że ludzie nie czytają regulaminów etc. tylko klikają a potem mają pretensje że go nie ma liście - uważa że jak sie zarejestrował w serwisie (co myślę nie stwarza wielkiego problemu) to juz jest w klubie a wiemy że tak nie jest, dla ciekawości to podam tylko ze w FSOAK ludzie sie zapisują a jakże tylko jak otrzymują zwrotne info że w ciągu 30 dni mają uiścić składkę to są wielce zdziwieni - tak poprostu czytają zasady wstępowania do klubu

dlatego też nie ma co zawracać sobie głowy - ten kto chce zostać członkiem klubu to zrobi wszystko aby nim być, wyśle priva do modera lub zapyta sie w inny sposób a inni tylko klikają

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-03-05 19:16:59 ]
  
 
Amen
 
 
Cytat:
Takie jest z tego co wiem zdanie wszystkich moderatorów Lada klub Polska,o Panu Cenzorze już nie wspomne



... rozumiem że jestem wyjątkowego rodzaju moderatorem, skoro o mnie nie wspominasz...
ale nie mam zastrzeżeń
  
 
Góral,pisząc "o Panu Cenzorze nie wspomnę" nie miałem na myśli nic negatywnego.Chodziło mi o to że chyba tez byłeś(jestes za tym aby każdy uaktualnił swój profil,tak jak jest za tym każdy z moderatorów.Ty jesteś Cenzorem,ale masz uprawnienia prawie takie same jak my,wiec w sumie tak jak napisałeś-" wyjątkowego rodzaju moderator".
Pzdr Grzesiek
  
 
Ty sięnie tłumacz... winny się tłumaczy. A ja już wiem, co miałeś na myśli.