Zapytanie o 6x9 z tyłu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie czy ktoś wsadzał do MKV głośnik 6x9 w standarowe gniazda z tyłu. Jak to wyszło i czy było dużo zabawy żeby je zamocować.
  
 
Tak ja to robiłem, trzeba zrobić przejście z płyty MDF. Spoko wyszło i gra



----------------
Pozdrawiam.
  
 
Jest też inna opcja do której wystarczy brzeszczot od piłki do metalu - też spoko wychodzi i wszystko gra
  
 
Ja to robiłem wyżynarką
  
 
Dzięki za info. Mam tylko jedo jeszcze pytanie głośnik wsadzaliście od spodu czy poprostu powiększyliście standardowy otwór?
  
 
o ile dobrze rozumuje ze sa tu 2 sposoby na glosniki 6x9

1) to poszezenie oryginalnych otworów i wsadzenie od gory głosnika (wiele tam do poszerzania miejsca za bardzo nie ma)

2) to wyciecie otworu 6x9 w mdf-ie i przykrecenie mdf-u od spodu z odpowiednim wycentrowaniem i zalozenie od gory oryginalnych maskownic 5x7

drugi sposob wydaje mi sie bardziej dyskretny bo nie widac co jakie glosniki masz zapodane

  
 
Dzięki za info. Wczoraj się dokładnie przyjżałem tym orginalnym gniazdom i jednak zrobię ę z płyty. Nię bedzie to trudne bo pracuję w Studiu Kuchennym i płyty to mam poddostatkiem
  
 
mam 6x9 po bokach ale wolalbym je wsadzic w plyte bo jak sie siedzi z tylu to tszeba siedziec na srodku zeby sluchac rowno z 2 stron....a w plycie by szlo rowno z srodka