Trudno dostepne czesci, gdzie to dostac...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialbym wiedziec czy wie ktos gdzie mozna dostac naprzyklad takie brewki jak
http://www.fsoteam.boo.pl/zdjecia.php?zm=4&id=1
albo taki wlot powietrza iwogule gdzie dostac czesci tuningowe do naszych poldków bo na allegro panuje ich duzzzy brak piszcie i dawajcie zdiecia swojich czesci ktore udalo sie wam wynalesc lub kupic.
  
 
przede wszystkim ta sa Okulary ,a dostac takie gowna mozna na gieldach lub zrobic samemu.Ja swoje brewki zrobilem sam i juz mi sie zaczynaja nudzic,wiec jak dasz przyzwoita cene to mozesz dostac ode mnie paczke poczta
  
 
Na giełdzie w Mysłowicach kiedyś bywał taki koleś truckiem - on miał mase różnych dupereli chyba z laminatu - ale większość badziewie straszne, nawet po lakierowaniu nie widze jakoś tego
  
 
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57995718Spróbuj tutaj

Powyżej masz link do sprzedawcy , który oferuje na Allegro asortyment do tuningu zewnętrznego , może on Ci doradzi gdzie szukać lub będzie miał w ofercie .
Pozdrawiam
  
 
Nie no ludzie dajcie spokój z takimi rzeczami , jak dla mnie wiejski tuninig!!!!ale to tylko moje zdanie!!!


POZDRO
  
 
Jush lepiej przedłuzyć sobie maskę a nie stosować brewki (ale to tylko moje zdanie róbcie jak uważacie)
  
 
SEPO jesli znajdziesz mi tak dobrego blacharza i lakiernika ktory przedluzy ta mase tak zeby wygladala jak http://www.fsoteam.boo.pl/zdjecia.php?zm=4&id=1
to bardzo chetnie... na poczatku chciaem poprostu przedluzyc maske zeby tak wyg;ladala alemboje sie zeby ktos mi niezrobil jakiejs partaniny wiec jesli znacie kogos dobrego to ja sie pisze na ta mase ale tylko jesli zeczywiscie bedzie to wygladalo tak jak w tym linku natym foto ( niechodzi mi o ten wlot powietrza tylko o te swiatla )
  
 
za te światła zwiną Ci dowód..

maska i wlot jak sie bawić to w coś takiego
  
 
sc00by ma rację to jest owiele bardziej efektowne .Choć z tym wlotem to trochę gość przesadził
  
 
a ja musze przyznac ze naprawde BARDZO ladnie zrobione brewki znaczy to juz nie brewki ale naprade najlepsze !!! brawa dal kolesia ale ten wolttez mi sie sredni podoba chodz tym aucie to jest chyba naprawde potrzebny bo to jest chyba ten z silnikime sierry i na nosie o ile sie nimyle! przyznam ze po tyej fotce zaczolem sie zastanawiac ale kurcze fajne okulary zmieniajace troche harakter prodzu tez by byly niezle!
  
 
maska z badlookiem - TAK, wlot powietrza typu szufla - NIE

ja mialem brewki i nie narzekalem. jak sa dobrze spasowane to nie ma problemu.
  
 
silnik VR6.. żałuje że nie byłem w czerniewicach i nie zobaczyłem go na żywo.. tego i paru innych ciekawych pomysłów jan np te światła i wyglądają lepiej niż okulary moim zdaniem .. inną sprwą jest kasa..
  
 
Te światła są zaje**ste. Jak takie zrobić może ktos wie?Bo ja chce takie


[ wiadomość edytowana przez: sepo dnia 2005-07-25 14:42:22 ]
  
 
jak ? bardzo prosto wystarczy gdzies miec bardzo dobrego blacharza i lakiernika i po klopocie ... umnie p[robvlemem nie jest kasa na ten zabieg tylko doktor ktory gowykona!
  
 
z tego co słyszałem od GT światła pochodzą z Mesia.. reszty szczegółów nie znam niestety.. a nie powiem też mi sie podobają

jeśli masz kase to jedź do jakiegoś blacharza który bedzie miał schludnie wyglądający zakład bo to bedzie znaczyć że sporo aut do niego jeździ i ma facet wzięcie a z tego co wiem to przedłużenie maski nie jest wybitnym wyczynem w tej dziedzinie więc o partanine bym sie nie martwił
  
 
Ja naszczęście problemy z blacharzem nie mam Mam kuzyna blacharza
  
 
hehe lasnie w mojej glowie pojawil sie nowy na maxa zwariowany pomysl a moze by zrobic cso takiego ( zobacz link gdzie powinno sie znajdowac moje auto prywatne jako klubowicza, bo niewime jak bezposrednio dodac je na forum ) siwatla byly by zapozyczone z bmw ( oryginlane siwatal zostaly by usuniete) wszysko by bylo ladnie zabudowane jak na fgoto a czaran linia przedstawia poszczeglune plaszczycny blachy czyli ta wielka maska i ten dol z kawalkiem swiatal co wy na to to narazie tylko pomysl ( prosze otroche wyrozumialosci i wyobrazni bo te arcydzielo zostalo wykonane na paincie bo na mojim kompie niestety niemam nic ciekawszego ... co wy na ten projekt?
  
 
sorry t macie zdiecie apropo tego mojego pomyslu bo juz sie nauczylme je tu wsadzac , sorry za zamieszniae ....no i co o tym myslicie
  
 
pomysł nawet nawet ale według mnie nie opłaca się montować świateł od BMW, ze względu na ich cennę
  
 
eee komplecik taki jak mi potrzebny zeby to mniej wiecjee wygladalo tak jak chce o 8 letniej bmw 3 znalazlem za 150 zl