Blaupunkt czy Sony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam - stoję przed następującym dylematem - chcę kupić cd/mp3 do 500zł - mam do wyboru Blaupunkta z serii Calgary/Brighton/Essen i Sony serii 2xxx/3xxx (wszystkie z mp3) - czy ktoś może mi coś doradzić - chodzi o takie rzeczy jak:
- łatwość obsługi
- czytanie pełnych danych ID3/cd text (tytuł utworu, wykonawca/ tytuł płyty)
- łatwość nawigacji/poruszania się po katalogach (korzystam tylko z utworów w mp3)
- radyjko nie może być "odpustowe" - interesuje mnie czarny model z jak najmniejszą ilością kolorowych "wodotrysków"

Ewentualnie co poza tymi dwoma firmami możecie polecić?
  
 
Cytat:
2005-07-21 07:54:41, Madex pisze:
Witam - stoję przed następującym dylematem - chcę kupić cd/mp3 do 500zł - mam do wyboru Blaupunkta z serii Calgary/Brighton/Essen i Sony serii 2xxx/3xxx (wszystkie z mp3) [...]
Ewentualnie co poza tymi dwoma firmami możecie polecić?


Za te pieniądze kupisz już jakiegoś pioneer-a na allegro (3700 z MP3).
  
 
Niestety ale Allegro odpada - tylko sklep
  
 
dokladnie pionka wychaczysz, a jak nie chcesz
to zdecydowanie BLAUpunkt...
  
 
pionek deh 3700 kosztuje w sklepie 549zl(np audiocomplex)
aaa blaupunkt to Brighton

[ wiadomość edytowana przez: maly_smok dnia 2005-07-21 09:26:16 ]
  
 
Ja mam sony cdx s2200 i jestem bardzo zadowolony ... czyta wszystkie plytki , wyswietla niezbede informacje o utworze i artyscie , gra bardzo ladnie i wlasnie jestem w trakce rozbudowaywania zestawu o subwoofer xplode'a Polecam sonego!!
  
 
tylko nie xploda.....sony robi dobre kamery i aparaty
ale nie sprzet grajacy....
  
 
sony to najgorsze radia...
Blaupunkt i nawet sie nie zastanawiaj
  
 
Sony tylko Sony i jeszcze raz Sony.Ja mam w domu i w samochodzie wszystko tej firmy.Nawet telefon kom. mam Sony i gorąco ci polecam jakiegoś fajnego Soniaczka
  
 
Ja osobiście wybrałbym jako formę Blaupunkt. Miałem parę wyrobów Sony i byłem z nich bardzo zadowlony dopóki nie porównałem organoleptycznie z innymi producentami... i niestety Sony wypadło dośc średnio w tych samych segmentach cenowych...