Poduszka powietrza w polonezie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy jest mozliwosc zaadopotowania z jakiegos samochodu lub jaka kolwiek mozliwosc wlozenia poduszki do poloneza i ewentualnie jak to zrobic ?
  
 
Z rok temu widzialem poldka na gieldzie z zamontowana poduszka od lanosa(bez zandych przerobek poldek byl taki kupiony w Daewoo).Widocznie cos tam probowali ale nie weszlo to masowo do sprzedazy. .Przyjrzyj sie lanosowi lub nubirze moze cos spasujesz
  
 
Chyba nie wiesz co robisz, no ewentualnie jeżeli chcesz zginąć od poduszki, która znienacka wypali Ci w twarz... ludzie poduszka to nie kawałek materiału + zasilanie i bezpiecznik na kablu!! Nie po to naukowcy marnują setki samochodów na crash-testach żeby ktoś sobie jakieś poduszki montował gdzie chce...
  
 
no wlasnie na poduszkach sie nieznam dlatego pytam ale wlasnie sie zastanAWIALEM czy np z lanosa by niepodeszla bo moze daewoo mialo jakies takie pomysly i poprostu moze zrobila jakas wersej przestrojona do poldka
  
 
Żaden Polonez nigdy nie wyjechał z fabryki z poduszką niestety
  
 
kur.. ludzie życie wam nie miłe??
Niewiem co trzeba mieć nie tak z głową żeby zakładać sobie poduszke do auta w którym nigdy niebyła montowana!!!


POZDRO
  
 
kurdeeee....;-( to bardzo smutno ... a co by sie moglo stac znaczy dlaczego sie tego nieda zroic , tylko mnie odrazu niegnojcie za to ptanie poprostu niemam pojecia o poduszkach.
  
 
Panowie skończcie tu bluzgać!! kolega sie pyta więc dajcie odpowiedź bez osobistych wycieczek.. a jak ktoś chce sie kłócić to założymy osobnego posta i sam sie z chęcią nieco wyżyje

co do samej poduszki ja przekonania nie mam skoro taki Hołowczyc kazał se to usunąć z Subaru to coś w tym jest ;P

  
 
wiesz gwiazdy juz tak maja takie "widzi mi sie" np JORDAN taka zajbista (wedlug mnie) modelka kupila sobie astona martina db 9 w koloze różowym jak auto barbi ( jezu tak fura w takim kolorze ) i holek chya tez mial takie problemy .... a tak powaznie to poprostu chcialme zeby do moje skory el szyb podgzrewanych foteli dolaczyla tez poducha moze mniej dla bespieczenstwa a bardziej dla dopelnienia kompletu ;-D
  
 
heheh z tym że tym Astonem długo nie pojeździ bo jak pokazał przejazd na torze Lianą to ona nie wie co to hamulec i pojęcie strachu jest jej obce

a jak na mój gust to zamiast poduchy dołożyłbym głośniki i wyciszyłbym wnętrze.. kwestia tego co kto lubi
  
 
tak jak mowielm to jest dopelnienie kompletu ale chyba poprostu zamowie wytloczenie tego magicznego napisu na skorze ktora bewdzie obszyta kierownica a napewno zamowie takie metki takie jak masz na bocznym szwie koszuli tylko ze na fotelu na ktorej pisze airbag ( widzialme takie w merolu