Katalog Auto Świat Samochody Używane 2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pojawiła się pozycja jak w tytule.
Wewnątrz tylko Samara i Niva. Uznali, że z siódemki to już taki eksponat, że niewarto o tym pisać .
Samara to złom, do którego części będziemy kupować niemal codziennie, dobrze że są tanie .
Na Nive nawet już nie patrzyłem .
Krajnik
  
 
w kiosku czy w necie... może jakiś link.
  
 
Raczej w kiosku, ale ja bym sie tym nie przejmował:)
O ile pamiętam to w takim katalogu z tym że na rok 2000 samra dostała bardzo dobre recenzje. Myślę, że zmienił sie autor, a ta gazeta nie jest raczej jakimś wyznacznikiem tego co dobre a co złe
 
 
chętnie bym dorwał te dwa katalogi i porównał. a potem, jeśli by się tak różniły, to zapytałbym znów redakcję, co się zmieniło...

btw. pan redaktor miał odpowiedzieć i dupa....
  
 
Czy ten redaktor to jaaaaaaaa?
Odpowiadam!
Katalog oglądałem w EMPIK - u.
Uwaga: Jest zafoliowany (nastąpiło dyskretne rozpakowanie), do katalogu są dołączone rękawice (może do naprawy Samary, w czym przyda się lampka w komorze silnikowej )!
Krajnik
  
 
No własnie- a czy napisali,ze samara ma lampke oświetlajacą komorę silnika?????
 
 
Napisali wcześniej podczas porównania Samara - Favorit, że to niby konstruktorzy mieli przewidzieć liczne awarie i stąd ta lampka .
Krajnik
  
 
Wiem:) Ale myśle,że to przydało by sie w wielu innych samochodach , a tego nie mają:)
 
 
Niektórym pojazdom to by się przydały ze dwa halogeny pod maską .
Krajnik
  
 
ja ostatnio w nocy uzupełniałem płyn do spryskiwaczy i w przeciwieństwie do posiadaczy favorki nie musiałem latarni szukać...