Fiat 131 Abarth

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

  
 


"Chłopak z HydeParku" i jego E

daemon: Ambrozy co tu szukasz to jest forum klubowe
  
 
to jest moje marzenie !!!!
  
 
Jakby ktoś chciał sobie odbudować albo zrobic na podstawie seryjnej 131 abartha to sa spojlery poszerzenia, felgi i wszelkie akcesoria.
Są również akscesoria do Fiata 600 - odkurzacz na przod za 140 euro :)
wszelkie akcesoria do silników


Fiat 131 Abarth PartsFiat 600 Abarth Parts
  
 
Witam na nowym forum:) A co do 131 na zdjeciu- to bodajrze abarth 031 - prototypowy, wyscigowy model na bazie nadwozia 131 z silnikiem od 130. Mi osobiscie bardziej odpowiada 131 rally- w 031 troszke przesadzili z szerokoscia opon, spoilerami itd. ;)
  
 
Kosa ciebie sie nie da zaskoczyć nawet silnik z fiacika 130 3.5 v6 270bhp
  
 
YeAH :) jeden z pierwszych postow ... a tu takka bryczka :)
wczoraj juz zdazylismy sie popodniecac ...
  
 
Koniu- no coz, pierwsza 131 pojawila sie w mojej rodzinie w roku 81. Ja urodzilem sie pierwszego stycznia 1984, do tego czasu ojciec zdazyl przywiezc z RFN troche czesci. Od malego grzebalem przy tym aucie i przy nastepnych 131, szukalem takze litaratury itd. Takze jesli chodzi o doswiadczenia ze 131 to mam spory staz;) Tak sie zastanawiam- mam druga maske od speciala (z tymi podluznymi przetloczeniami po bokach, tak jak w 131 abarth) i zastanawiam sie czy nie sprobowacby zrobic na niej wlotu wzorowanego na abarthowskim. Ale poki co wracam do demontazu kubelka od stariona- stelaz jest troszke polamany i zaglowek lata na wszystkie strony. I tu mam pytanie, czym obic sportowy fotel (jest obity skora, ale mocno zniszczona i w kolorze, ktory nijak pasuje do kolorystyki tapicerki w mojej sto-trzydziestce-jedynce (tapicerke mam szara a fotele sa jasnobrazowe).
  
 
myśle za jasno brązowe pasują do szarej tapicerki ;)

a tak powaznie to czarne chyba będa najlepsze
  
 
Troche wymiatacz.
  
 
to muj pierwszy post na nowym (wymuszonym) forum ...
... ale wracając do tematu fajowska bryka na początek, chyba był podobny bandyta co nie
  
 
był bandyta i Kosa ostatnio wklejał skan z artykułem i fotkami, mam na twardym oczywiście
  
 
Koniu- te fotrele maja identyczny kolorek jak moje od stariona:) A wogole ladna replika, ale szkoda, ze to nie orginal (to, ze replika najlepiej widac po tapicerce na dzwiach- model sport, rocznik >78, podczas gdy orginalne abarthy wzorowane byly na dwudzwiowym specjalu). ale to szczegoly, tak czy inaczej jest sliczny. Skad mozna dorwac taka klatke? :)
  
 
to jest fura,za jaka bym zabil zartuje ale tak poaznie to,raczej juz nie zabawka dla malych dzieci,to ZYLETA
  
 
No mocy to rzeczywiście 'trochę' ma


Kosa - a wersje hiszpańskie 131 znasz? Właśnie dzisiaj miałem przyjemność oglądać seata (identyko 131) w najbogatszej wersji - 2.0, klima i wuchta bajerów Podwójne reflektory z przodu. Dziwną nazwę miał - coś z Diplomatico.

W każdym razie silnik ktoś mi sprzątnął sprzed nosa sama buda została

[ wiadomość edytowana przez: Remias dnia 2003-03-08 00:03:43 ]
  
 
Cytat:
2003-03-07 23:00:54, kosa131 pisze:
Koniu- te fotrele maja identyczny kolorek jak moje od stariona:) A wogole ladna replika, ale szkoda, ze to nie orginal (to, ze replika najlepiej widac po tapicerce na dzwiach- model sport, rocznik >78, podczas gdy orginalne abarthy wzorowane byly na dwudzwiowym specjalu). ale to szczegoly, tak czy inaczej jest sliczny. Skad mozna dorwac taka klatke? :)



To ja bym taki kolor zostawił ,według mnie super sie prezentuje.
Klatka do kupienia pewnie tez w niemczech.
tutaj wiecej zdjęc
131 Abarth fotki
  
 
Cytat:
2003-03-08 00:03:07, Remias pisze:
No mocy to rzeczywiście 'trochę' ma


Kosa - a wersje hiszpańskie 131 znasz? Właśnie dzisiaj miałem przyjemność oglądać seata (identyko 131) w najbogatszej wersji - 2.0, klima i wuchta bajerów Podwójne reflektory z przodu. Dziwną nazwę miał - coś z Diplomatico.

W każdym razie silnik ktoś mi sprzątnął sprzed nosa sama buda została

[ wiadomość edytowana przez: Remias dnia 2003-03-08 00:03:43 ]




Diplomatic albo diplomat. Niedawno sciagnalem poskanowane prospekty seata 131. wlasciwie robili wszystkie wersje jakie robil fiat, niektore nawet sie nazywaly tak samo (chodzi mi o model, bo matka- oczywiscie seat). Jest do kupienia buda od tego seata? w jakim to jest stanie, gdzie i za ile?
  
 
Jak już jest post o 131 abarth to pozwolę sobie wrzucić tu takie zdjęcie.
Zwróccie uwagę, że w tle stoi kanciak, i jakie ma cudne felgi.
  
 
Czyżby kant miał crommodory ?! szkoda ze nie ma wiecej fotek
  
 
Bardzo ładny ten 131