Super filmik z 2106

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Naprawdę świetnie zrobiony

TUTAJ

  
 
Z przerażeniem spoglądałem na obrotomierz... To chyba nie był standardowy silnik... Gdybym ŁADnej Łaciatej Niwie zaserwował takie obroty, to silnik stałby się chyba zagrożeniem niczym bomby samoróbki w Magdalence...
Ten prędkościomierz to też jakoś tak szybko się poruszał (znaczy ta strzałka) -> przyśpieszyli film, czy cooo..?
  
 
prędkościomierz poruszał się tak chyba podczas jazdy "bokiem" gdy tylne koła "buksowały" i dlatego tak to strasznie wygląda
tzn tak mi się przynajmniej wydaje
  
 
mówiąc krótko: wow!!!
  
 
Ja dopiero ściągam,więc sie później wypowiem.
Nie mam gdzie tego wcisnąć wiec piszę tu.Chodzi o gaźniki WEBRERA.Dziś znalazłem na działce jeden taki tyle że do malucha.czy standardowo montowali webery do pf126p?
  
 
chyba tak . W produktach FSO też
 
 
Proszę o wyjaśnienie czym jest owo cudo pod tytułem "gaźnik Webera"?
  
 
Weber to włoska firma produkująca gaźniki... nie ma w tym nic tajemniczego
  
 
Obejrzałem filmik.
Czaaaaaaaaaaad!!!
Strach się bać!!!
  
 
Bardzoooooooooo fajowy filmik--- jakby moja tak chodziła...
  
 
nie bój sie - z Twojej napewno też się da wycisnąć i to całkiem dużo
  
 
odnośnie 2106 ja mam poniższe zdjęcie. Nie jest ono wprawdzie tak ciekawe jak filmik, ale zawsze można dać do obejrzenia. 2106 wekstremalnych warunkach (no i ta werja dla ruchu lewostronnego...):).

Łada - najlepsza z najgorszych.
Łado - wróć na polskie drogi!

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-03-11 16:33:39 ]
  
 
Ja również obejrzałem i do tej pory nie mogę dojść do siebie. A poza tym filmik jest zaj.... .
pozdrawiam Zszokowany.
  
 
w szoku to już niedługo będziecie jak mi tylko Piotruś płytę odda z filmami z węgierskiego portalu rajdowego
Dostałem pozwolenie od autora tej stronki na wrzucenie filmów na naszą klubową - a jest tam kupa naprawdę świetnych filmików min. z Ładami