Warszawa, Niedziela 16.03, godz. 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, może to już czas najwyższy spotkać się po raz kolejny.
oczekuję na propozycje terminu i lokaliozacji.


pozdrawiam, GÓRAL
KLUB LADA POLSKA
  
 
Jestem ZA,
przydało by się poznac członków klubu.:)
Ja jestem nowiciuszem :)
pozdrawiam
Bartek
  
 
Pewnie Troche osób z Wawy przybyło, miło będzie poznać nowych klubowiczów...

Co do miejsca i czasu dostosuje się do reszty
  
 
qrcze, jacy odważni...

proponuję niedzielę 16 marca o godzinie 12.00 na parkingu Geant'em Ursynów (jak zwykle tam gdzie zawsze ) na przeciw VeuVert'a.
Chyba że macie lepsze miejsca z dużym wolnym kawałkiem parkingu i lepszą knajpką niż Mc.... w Geant'cie
... i lepszy czas.
  
 
PEWNIE ŻE JESTEM ZA JAK ZWYKLE A MIEJSCE DOBRE JAK KAŻDE INNE
  
 
Może być
Będe na 100%....
Panowie prosze o przyjazd wszystkich klubowiczów to może nawiedzimy DUŻĄ grupą spocik Klubu FSO ....w celach integracyjnych oczywiście

Góral jako pomysłodawca umieści temacik na forum Autolady aby reszta klubowiczów wiedziała o spotkaniu....

Jeśli do tego czasu wyjaśni się sprawa kubeczków i zapadną decyzje prosze o zabranie gotówki

Naklejki cały czas posiadam ( w dużej ilości ) więc jak ktoś chce...zapraszam

  
 
Cytat:
2003-03-08 09:35:40, Góral pisze:
qrcze, jacy odważni...

proponuję niedzielę 16 marca o godzinie 12.00 na parkingu Geant'em Ursynów (jak zwykle tam gdzie zawsze ) na przeciw VeuVert'a.



O jakie miejsce chodzi? Jak zwykle to była chyba Sadyba Bestcośtammall, a teraz to o KingCross Ursynów chodzi? Jakoś się gubię w tych nazwach... Ale, jeśli to chodzi o centrum KingCross, to rewelacja; to miejsce bardzo mi odpowiada (mieszkam bardzo blisko)!
Niestety mam problem z terminem -> mi niedziela nie pasuje... Mogę tylko w sobotę lub w nd., ale wieczorem. Przykro mi .
  
 
Pomysl i termin OK! Co do pory to chyba lepiej byloby zdecydowac sie na jakas pore dnia - rano lub po poludniu. Ale dostosuje sie do reszty.
Pozdrowienia dla wszystkich
  
 
panowie, ja napisałem:
Cytat:
...proponuję...


więc jeśli macie inne propozycje, to ich wysłuchamy...

Byłem dzisiaj w sklepie na Żoliborzu i dwóch właścicieli tego przybytku jest zainteresowanych przyjazdem, więc proszę się postarać, bo ich autka są naprawdę ciekawe...
  
 
A ten sklep to LADny????
tzn. czy własciciele jeżdżą LAdAMI????
 
 
i to wypasionymi... aż miło popatrzeć
  
 
Jasne Pawełku że sklep jest ŁADny i właściciele oczywiście jeżdżą ŁADnymi nawet bardzo ładnymi
  
 
No to jeśli mają jeszcze trochę 'bluesa" to może na zlocik, przyjadą- zaproście ich i niech przyślą swoja reklamówke na stronke do działu " sklepy", oczywiście jeśli są tym zainteresowani:)
paweł
 
 
Cytat:
Byłem dzisiaj w sklepie na Żoliborzu i dwóch właścicieli tego przybytku jest zainteresowanych przyjazdem, więc proszę się postarać, bo ich autka są naprawdę ciekawe...



czytać, prezes, czytać...
  
 
No czytam ale myślałem,że sa ainteresowani Waszym przyjazdem grupowym pod sklep
 
 

Qrna Góral -> zdefiniuj to miejsce spotkania, bo nie wiem o jaki punkt Ci chodzi plizzz.

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-03-11 09:55:17 ]
  
 
A może sobota i wspólny wyjazd do tego muzeum motoryzacji w Otrębusach (ul. Warszawska 21) pod Wawą (to z dżaguarem Lindy, Rudym 102, Dacią Buzka, itd)?

http://www.muzeum-motoryzacji.com.pl/podstrony/history.html

To wg AutoRoute 27 km od centrum Wawki. Hmmm?



[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-03-11 10:07:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-03-11 10:11:50 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-03-11 10:13:21 ]
  
 
Chetnie będę ale niech ktoś wreszcie potwierdzi miejsce i godzinę.

A możę by się spotkać bardziej na łonie natury a nie w jakimś industrialnym otoczeniu? Jakiś lasek, polanka. Parking to takie mało romantyczne.

Jacek
  
 
Cytat:
2003-03-11 10:40:43, jacekkoz pisze:
A możę by się spotkać bardziej na łonie natury a nie w jakimś industrialnym otoczeniu? Jakiś lasek, polanka. Parking to takie mało romantyczne.



Przejechać w inne miejsce zawsze można, a punkt zborny najlepiej wyznaczyc w znanym wszystkim miejscu (dlatego też prośba do Kol. Tomka o doprecyzowanie, czy chodzi o King Cross Ursynów).
  
 
więc jak juz zostanie ustalone gdzie i kiedy to mozę wrzucić to na nowego posta coby wszyscy jasno widzieli.
Może nie robić tego w południe tylko troszkę później. Przynajmniej nie będzie rozwalona cała sobota/niedziela

Jacek