Rabaty w Intercars

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gorąca prośba do wszystkich klubowiczów.

Proszę o informacje, czy robiliście już zakupy w Intercarsie i z jakim skutkiem (dawali zniżkę czy robili z tym problemy)? Szczególnie zależy mi na regionach dalszych niż mazowieckie.
Dzięki

Pzdr

[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2008-11-03 20:03:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2008-11-03 20:03:27 ]
  
 
Witam'
Robiłem pakupki w IC w Poznaniu - bez problemów.
Przy okazji dzieki za kod klienta.
Pozdrawiam
  
 
Witam

No to ja zdam relację z kontaktów z IC w Gdyni
Wszystko w jak największym porządku bez ściemy. Po podaniu kodu lub powołaniu się na przynależność do LOB obsługa zjeżdża dość znacznie z ceny.
Zakupów nie dokonywałem jedynie dzwoniłem w celach sondażowych, bo okazuje się że w sklepie w którym dokonuję zakupów są w stanie zaproponować mi jeszcze lepszą cenę za ten sam artykuł pomimo, że zaopatrują się właśnie w IC. Podobnie jest (choć nie aż tak) u kumpla który ma zakład mechaniki samochodowej i IC zaopatruje go w części to on mi udziela za każdym razem 20% rabatu na zamontowane gadżety.
Nasówa się teraz pytanie jak te ceny są mocno wywindowane że pośrednicy jeszcze za mniejsze pieniądze potrafią tym handlować?
  
 
a w Kaliszu zaczęli robić wywiad:

pytał o nip, jakie miasto jest siedzibą firmy.

powiedziałem że z okolic Warszawy, krzywo popatrzył coś tam zaburczał pod nosem i łaskawie wypisał kwitek.

  
 
Ja kupuję dużo lub dużo dzwonię i się pytam, i niestety ale w aso po targach (-20 %) mam te same ceny. Choć muszę przyznać i że tarcze tylne brembo za 130 to nie jest drogo., mają promocję czy jakoś tak.
  
 
jak kupowałem "pasek wielizębaty" (czy jakoś tak)
w Luboniu k.Poznania to niestety po pytaniu o zniżke na L.O.B
odpowiedż brzmiała "nic nie wiem na ten temat"
całe szczęście,że byłem z mechanikiem i dostałem rabat na warsztat.
  
 
Cytat:
2005-07-28 20:52:43, MarekV6 pisze:
po pytaniu o zniżke na L.O.B



a tajemny numer podałeś ?

  
 
Uważajcie na części Valeo w Intercarsie. Komplet sprzęgła do Uno okazał się podróbką Poprostu ręce opadają - tarcza i łożysko oporowe nie wytrzymały nawet 1000km
  
 
Cytat:
a tajemny numer podałeś ?


nieznam "tajemnego numeru",a niby jak miałem go podać skoro o zniżkach na LOB "nic nie wie"
  
 
hasło "LOB" pewnie większości ludzi nic nie mówi (z wyjątkiem członków LOB )
ale konkretny numer klienta (który jest podany na stronie) na pewno więcej

  
 
Cytat:
2005-07-28 20:52:43, MarekV6 pisze:
jak kupowałem "pasek wielizębaty" (czy jakoś tak) w Luboniu k.Poznania to niestety po pytaniu o zniżke na L.O.B odpowiedż brzmiała "nic nie wiem na ten temat" całe szczęście,że byłem z mechanikiem i dostałem rabat na warsztat.


Podstawa to "tajemny numerek".
Mogą nie sprzedać również nic, mimo podania owego tajemnego numerka . A to dlatego, że są dwa rodzaje fili IC. Filie w pełni tego słowa znaczenia oraz filie-sklepy patronackie (na stronie IC w dziale filie po wejsciu w konkretne województwo są one oznaczone kolorem zielonym) tzw. C-klasowe. Jednak i w tym drugim przypadku nie powinno być problemów ze zniżką, ponieważ taka filia-sklep dzwoni do fili-matki, składa zapytanie o zniżki dla delikwenta na podstawie "tajemnego numerku" i po potwierdzeniu są zniżki. Chociaż był wyjątek od tej reguły w Zawierciu. Filia-matka w Częstochowie stwierdziła, że nie ma nas w systemie i dupa. Kolega z klubu odszedł z kwitkiem. Dopiero moja interwencja na szczeblu wojewódzkim przyniosła efekty . Stąd moje zaciekawienie w sprawie zakupów w IC w reszcie kraju oraz znajomość tego tematu.
Więc jeśli robicie zakupy w IC i nie chcą Was obsłużyć, to bądźcie uparci. LOS OMEGAS BESTIALES JEST ZAREJESTROWANE W INTERCARSIE I KONIEC. Dodatkowe dane o jakie mogą Was pytać to : siedziba "firmy" - miejscowość Marki, ul. Okólna 45 woj. mazowieckie oraz numer NIPu którego nie musicie znać, niech się panowie z IC nie wygłupiają .
  
 
co do znizek to moge cos powiedziec, moze nie w 100% ale zawsze cos. ZNIZKI SA ostatnio sie o tym przekonalem, fakt za posrednictwem Kuby za co WIELKIE DZIEKI, wystarczy podac numerek i juz ma sie taniej
  
 
Cytat:
2005-07-28 22:36:32, Makaveli pisze:
Uważajcie na części Valeo w Intercarsie. Komplet sprzęgła do Uno okazał się podróbką Poprostu ręce opadają - tarcza i łożysko oporowe nie wytrzymały nawet 1000km



Sachs kompletne też lipa.
Tarcza Sachsa a docisk i łożysko Valeo
  
 
Cytat:
2005-09-12 21:24:03, kuba pisze:
Sachs kompletne też lipa. Tarcza Sachsa a docisk i łożysko Valeo



U nie było wszystko ok a brałem sachsa
  
 
Kurczę
Na własne oczy widziałem
Chyba , że jakiś cwańszy klient podmienił w komplecie docisk i łożysko i oddał im, bo nie pasowało.
Ale ciekawostka, jeśli chodzi o sprzęgła. O dziwo w IT do 3,0 V6 mają tańsze Sachsy niż w IC. O całe 40 zł . Przynajmniej tak było 1,5 tyg. temu w W-wie.
  
 
IC Opole:

Przez telefon:

Coś kosztuje xxx pln, ale numer, klient, paragon, trututu/pierdupierdu - to zniżka 20% będzie. Do odbioru pojutrze.

Pojutrze, na miejscu:

Przy kasie: Płacić xxx!

Sprzedawca (dane do wiadomości redakcji):

Niestety, na ten towar niestety nie mogę wprowadzić zniżki.

To k..wa trzeba było tak od razu mówić, a nie opowiadać bajek przez telefon!
  
 
Cytat:
To k..wa trzeba było tak od razu mówić, a nie opowiadać bajek przez telefon!



Kuba... ten tego... jakby Ci to powiedziec

Te 20% z wlasnej kieszeni dolozysz
  
 
Cytat:
2005-09-14 21:50:25, DrA pisze:
Kuba... ten tego... jakby Ci to powiedziec Te 20% z wlasnej kieszeni dolozysz



Ło kurdę
W przeliczeniu na Heńki, to ile to będzie
Co to było , że zniżki nie dostałeś?
Sytuacja cokolwiek dziwna
  
 
Eee tam dziwna, po prostu Prowo podjechał Aósemką
  
 
Mam pytanie. Czy taka znizka powinien dostac kazdy, kto powola sie na klub, czy tylko klubowicze z listy K i oni to jakos weryfikuja ???

Ok, nie bylo pytania, juz doczytalem

[ wiadomość edytowana przez: dwozniak dnia 2005-09-15 09:07:27 ]