Było sobie Rancho-Party...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie ludu ZOK'owy, co powiecie na malego grilla z integracją w ten łikend? Jest sporo spraw do omówienia (zlot, tuno-targi itp.) no i poza tym póki lato to trza by się spotkać na łonie natury na prywatnym terenie, a więc cisza, spokój i dobrobyt . No dalej, meldować sie proszę...
  
 
Ja z wiadomych dla Rejsa względów jestem za

m
  
 
sobota czy niedziela jestem za drugą opcją, a poza tym zamawiam szybę przednią od polda jak jeszcze masz
  
 
Chyba party sobotnio-niedzielne? Osobiście wolałbym sobotę. Chyba szykuje się demontaż Rejsowej Carówki - biorę maskę i zderzak tył o ile jest ok.
  
 
Ja będe w sobotę w Bydzi, ale raczej nie będzie czasu na integrację... spotkamy się na zlocie w Toruniu.
  
 
w weekend nie dam rady, ale mam na zbyciu tylny zderzak do caro jakby co
  
 
Oczywiście że sobota-niedziela . Już nawet załatwiłem taki mocno spotowy grill . Co tu dużo pisać - trza się zgadać we sobote po południu, startujemy wczesnym wieczorem i mamy caaałą noc i kawał dnia następnego na dojście - trza się zaprawić przed zlotem .
  
 
Ja mam job twoju mac nocke w robocie
  
 
Proponuje spyknąć się koło 18-ej co by już nie było tak gorrąco może. Teraz pytanie czy ktoś z tych co planują się pojawić nie wie jak dojechać na RejsRanczo? Bo mógłbym już coś porzeźbić na miejscu albo przyjechać do miasta. Myślę jednak, że każdy trafi przynajmniej do mnie na wioske, a stamtąd to już prościutko. Jakby co to mam nowy nr tel.: 886-395-843. A prosta mapka jak dojechać w moje strony jest > TUTAJ <<.
BTW - ma ktoś kameruna co by uwiecznić integracje w ruchu?


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2005-07-29 23:44:30 ]
  
 
No cóż, odbyło się co prawda AK'owców tym razem i na inne ranczo ostatecznie się przenieśliśmy ale myślę, że za tydzień na manewry już więcej z Was wpadnie . W każdym razie teraz już inne wymówki trzeba znaleźć będzie . A teraz było w skrócie tak:






Spocik był techniczno-integracyjny jak widać . Więcej fot nie mogę na razie pokazać .

Co by nie robić bałaganu zapraszam do nowego tematu, ten uważam za zamknięty jako że nie ma tu z kim dyskutować na temat tego co się działo .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2005-08-01 14:17:40 ]
  
 
Cytat:
2005-08-01 14:15:28, Race_D pisze:
No cóż, odbyło się co prawda AK'owców tym razem


Chciałeś napisać "bez AK-owców" chyba ?
A ja się pytam Race i Czeczun to kto zaś

btw: zapowiedź "rancza FSiOków" podwiesiłem

  
 
rejs, nie zapomniałeś o jakimś zdjęciu?
  
 
Owszem, miało być "bez AK'owców" . Powiedz mi AGD gdzie Ty tam widzisz Tshetshuna? On chyba jeszcze nad morzem wypoczywa . Tym razem byłem ino ja z tego kręgu ale jednocześnie był ktoś z AK, F&F, LPG, CB, LKP...
Wilu - tak, zapomniałem o jakimś zdjęciu . W końcu ja jestem wzorem cnót i każdy tu o tym wie, a na "wieczornych manewrach" chyba nikt z tutejszych się nie zna, chyba że bywa na F&F .
  
 
Cytat:
2005-08-02 01:35:59, Race_D pisze:
Powiedz mi AGD gdzie Ty tam widzisz Tshetshuna?


Hm dałbym sobie uciąć ... że na pierwszym zdjęciu obok ciebie to tshetschun , przynajmniej cholernie podobny

  
 
Cytat:
2005-08-02 01:35:59, Race_D pisze:
(ciach) W końcu ja jestem wzorem cnót ...



Race kto Cię tak oszukuje
  
 
Cytat:
2005-08-02 07:56:15, GDA pisze:
Hm dałbym sobie uciąć ... że na pierwszym zdjęciu obok ciebie to tshetschun , przynajmniej cholernie podobny


Szkoda członków ucinać od ciała, trza częściej wpadać na spoty do kuj-pom żeby nas lepiej poznać . A tak BTW to ten koleś na drugim foto już chyba jest mniej do niego podobny, co nie?


Cytat:
2005-08-02 08:54:46, cwaniak pisze:
Race kto Cię tak oszukuje


Mama .


My tu gadu-gadu, a w podwieszonym (dzięki AGD) temacie o zbliżającym się spocie nikt się nie określa w żadną stronę . Dalej ludziki bo nie wiem czy jest sens grill'a rozbierać na czynniki pierwsze i remontować .
  
 
Cytat:
2005-08-02 07:56:15, GDA pisze:
Hm dałbym sobie uciąć ... że na pierwszym zdjęciu obok ciebie to tshetschun , przynajmniej cholernie podobny



  
 
Czeczun przyznaj się - może to fucktycznie Ty byłeś i tylko ja Cie nie rozpoznałem po "manewrach"?