Rozliczenie - koszulki, naklejki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WSZYSTKICH !
Dziś dodtałem maila od Piotra,który organizuje "fizycznie" nasze koszulki.jest w nim całe rozliczenie pieniędzy, nadesłanych przez was do mnie na koszulki. Oto treść:
Po dzisiejszej wizycie w firmie poligraficznej wiem na czym stoimy!
Druk koszulek po 5.50 za szt. (2.00 przód, 2,50 tył) to 264.00 za 48 szt.
Druk naklejek to 1.75 za szt. (jest taniej o 0.75gr./szt niż ostatnio), ale musiałem zamówić 100szt., a wiec 175.00
Druk naklejek pamiątkowych to 0,95 gr/szt , ale i tu przykra sprawa 100 szt. a więc 95,00
W sumie to:
zakup koszulek - 382.20
nadruk koszulek - 264.00
naklejki klubowe - 175.00
naklejki III zlot - 95.00
SUMA: 916.20

zostało 44 PLN
W załączeniu przesyłam naklejkę zlotową (wzór jaki poszedł do druku...)
null
Ostatni punkt (naklejki III zlot poznacie na zlocie :)
Padła z mojej strony propozycja aby Piotr odebrał sobie koszty dojazdów w sprawie załatwienia koszulek, ale nie chciał. Myśłę,ze należy mu sie jakis "przezencik" od nas więc mozemy to załatwic na zlocie w postaci złocistego albo przezroczystego napoju:)
Jest tez jeszcze jedna rzecz . Otóż zostanie nam 50 szt naklejek klubowych na szybe , które bedziemy sprzedawać chętnym (po 3.00PLN/szt). Ito plus te 44PLN (które zostały nam z koszulek) będzie zaczatek naszej wspólnej kasy klubowej , którą bedziemy mogli przenaczyć na rózne rzeczy (np. nagrody na zlocie , drukowanie dyplomów ). napiszcie co o tym myślicie???
Pozdroooowki od prezesa
PAweł
 
 
i jeszcze najważniejsze info dla wszystkich niecierpliwych i tych ,którzy tu zaglądją rzadko(a szkoda:) i czekają na koszulki. Maszyna ruszyła więc to już kwestia tygodnia może troszke więcej aby do Was wszysrkich trafiły. Do Wawy zawioze i myśle ,że ktoś je odemnie odbierze a potem sobie poodbieraci na miejscu. A le możemy wtedy również sie spotkać. Wszyscy pozostali musza czekac na listonosza z polecona perzesłka o LADA KLUBPOLSKA
 
 
no i super, Pawełku, myślę że to dobry pomysł, aby tę kasiorkę zostawić na jakieś szczególne i nieoczekiwane potrzeby.
  
 
Mimo ze jestm mlody i glupi i w ogole bez stazu w Klubie, to jednak powiem, ze jestem jak najbardziej za!
Chwala za taka przjezystosc finansowa...
Chialem jednak zauwazyc, ze w szkole matematyki ucza minie obecnie dosyc intensywnie(ble!), a w "sprawozdaniu finansowym" ni jak nie moge sie doliczyc kasy na przesylke koszulek!(o ktorej zreszta byla juz mowa)
Poza tym nagle z oplaty za 42 koszulki zrobilo sie 48 w fabryce..prosilbym o wyjsanienie:) (rozumiem ze Pan Prezes dolicza pare sztuk dla siebie)
z gory dziekuje za odpowiedz....
PS: Chcialem powiedziec, ze nie mam najmniejszych pretensji , czy tez watpilowci co do uczciwosci Pana prezesa, ale po prostu "cos mi sie tu nie zgadza"..
  
 
Juz wyjaśniam !
Kasa za wysyłke jest zgromadzona i wykorzystam ją gdy będę je wysyłał.Do kazdego przekazu (na którym była kwot a 4-5 zł na wysłanie) dolączę potwierdzenie nadania listu poleconego oraz cene zakupu dość dużych w sume kopert, w których je wyślę.
Wiem również ,ze roznica w ilosci koszulek wynika z wpłaty pieniędzy przez inż Czecha(AUTOLADA) , u którego był Piotr Swieży i on wie ile za ile koszulek zapłacił Pan Czech. Było to juz po oddaniu pieniedzy przeze mnie.
Jełsi chodzi o moje koszulki...no cóż mam wtej chwili jedną(druga dałem młodemu Wegrowi na zlocie. Teraz dokupuje sobie dwie (wpłaciłem 2x20PLN). Wiecej koszulek nie mam .TO WSZYSTKO
 
 
Lista Klubowiczów, którzy wpłacili na przesyłkę:
1.Krajnik 5pln
2.Leszek Gdynia 5pln
3.mariusz Stokowski 5pln
4.Bartłomiej winogradzki 5PLN
5.Wiktor Herwich 5pln
6.Piotr Godawa 4pln
7 Arkadius zBłazejejwicz 4pln
Nie płaciły trzy osoby, ale nie ma problemu - i tak im wyślę koszulki przecież
 
 
Drogi "Wiherze" (Wihrze) koszulek zrobiło się 48, ponieważ Pan Czech zamówił jeszcze 5 szt. (jak napisał Paweł). Ilością wyjściową było 43 (a nie jak piszesz 42), za którą wziołem 860PLN od Pawła.
Pan Czech jeszcze nie dał pieniążków, ale to nie ma znaczenia - ponieważ koszulki i naklejki będą gotowe dopiero w piątek (14.03) tak więc zdąże odebrać wcześniej 100 PLN.

Zostały nam pieniążki z druku i mimo sugestii odebrania sobie kosztów (DZIĘKUJĘ!) chciałbym przychylić się do utworzenia "KLUBOWEJ KASY". Wielu z Nas stara się aktywnie brać udział i pomagać - ciężko by każdy za to odbijał sobie koszty!!!
Pozdrawiam.
  
 
No własnie - I Piotruś wyjasnił wszystko do końca. Ja nie mam juz listy wszystkich zamawiających (jest u PIotra- póxniej ją jeszcze zweryfikuję,zeby każdy dostał to co zamówił)i właściwie to nawet zapomniałem ,ze było 43 , a nie 42sztuki. Ale tak jest jak Piotr napisał.
Piotruś - flacha i tak CI się należy - bo to juz trzeci raz obsługujesz cały klubik w koszulki i nie ma żadnego gadania.
Ja tez zwracam sie do Wihra- załozylismy sobie klubik i jak na razie, po trzeciej juz z rzedu akcji koszulkowej, jednym zlocie,myślę ze wszystko mniej wiecej gra. Przynajmniej jeżeli chodzi o rozliczenia.
Niejeden klub rozleciał sie po PRÓBIE zebrania kasy na cokolwiek.
Trochę optymizmu:)
Paweł
 
 
i jak narazie wszystko odbywa siębez pokfitowań i na gębę... kwestia zaufania. jesteśmy dorośli...
niektórzy przekazali kasę z rączki do rączki i głęboko wieżą że koszulki kiedyś dojadą...
Pawełku, ja już nie mogę się doczekać, kiedy znów nas odwiedzisz.

oczywiście Wiher masz pełne prawo wiedzieć, gdzie są Twoje pieniądze i nie ma w twoim pytaniu nic niestosownego.
  
 
Jak tylko bedą koszulki to postaram sie jak najszybciej dotrzeć do Was.
asne,ze kazdemu należa sie wyjasnienia, co dzieje sie z jego pieniażkami.I pod tym wzgledem Wihra rozumiem w 100%.Sam pewnie bym sie tego samego domagał, bo równiez lubie klarowne sytuacje. Mam nadzieję,ze wszystko będzie jasne, a kompletna dokumentacje rozliczeń i tak bedziemy miec na koniec akcji.
Pozdroowka
Paweł
 
 
Paweł jeśli będą koszulki to postaram się przyjechacd do Krakowa i osobiście je odebrać.
Pozdr.
  
 
OK ! Mysle ,ze wzorem kolegów z Wawy moglibysmy sie spotkac juz w krótce.
ja na 100% postaram sie byc na pasie w przyszlą niedzielę (tj 16.03), w zwiazku ze :
Spotkaniem organizacyjnym nowego klubu amatorskich rajdowców(może sie jeszcze czegoś nauczę , ale zamierzam dokończyć przeróbki samary i "popróbowac sie " w KJS-ach:).
Po drugie to juz strasznie chce mi sie konkretnie przedmuchac samarkę.
Po trzecie to jeśli ktoś ma ochotę to możemy po prostu sie spotkac i pogadac , godzinę jescze możemy ustalić. Ale cgyba juz rzucę temat na forum.
Nie wiem czy juz wtedy tzn. na przyszlą niedzielę będa koszulki, oczywiście wszystkiego sie dowiesz z forum
Pozdrooowka Misiek:)
 
 
Niestety za tydzień mam szkołę więc jak o mnie chodzi to raczej nie dam rady.
  
 
No to szkoda... bo własnie po raz drugi przeczytałem post Piotra i okazało sie,ze koszulki maja być w piatek wiec pewnie mógłbys juz je wtedy odebrać:)
Co sie odwlecze to nie uciecze:) Możemy sie spotkac w następny weekend:)


KLUB LADA POLSKA


Prezes, przestań sobie posty nabijać... i tak nie będzie...

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-03-09 22:11:58 ]
 
 
Przepraszam za zamiesznie!
Krotkie sprostowenie i wyjasnienie!
po pierwsze:
Chwlala wszystkim za wszelkie incincjatywy oddolne!
Chwala wszysktim, ktorym jeszcze sie cokolwiek chce robic w tym kraju!
CHWALA I CZESC!
mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno! zawsze bylem zdnaia ze wlasnie takie instytucje jak LKP maja sens wlasnie dlatego ze tworza je ludzie ktorzy nie tylko chca widniec w jakiejs statystyce ale tez pomoc i cos zrobic -vide, (nie wiem czy unikatowy) pomysl z wyszukiwarka archiwum formum...
Po drugie:
Nie lubie jak sie mnie oskaraza o klamstwo, badz niedokladnosc.. jak mowilem okazuje pewne zamilowania matamatyczne i jakos nie wiem w ktorym momencie z cytowanego ponizej posta pt:"akcja koszulki" z 42 robi sie 43, jezeli nie widzialem tej jednej sztuki mniejsza z tym..
Cytat:
2003-02-22 11:40:06, pawel_krakow pisze:
Witam Wszystkich
Ponieważ oficjalnie skonczył sie termin wplat wiec chce Was poinformować ,że:
Wpłynęlo w sumie 840 złotych (plus pieniadze na wysyłke od wielu zWas).Dzieląc to przez 20 wychodzi,ze zrobimy 42 koszulki.


ja tu widze 42, lacznie jest 48 rozumiem.. otrzymanae wytlumaczenie rozumem, uznaje przyznaje, jest sluszne wlasciwe prawdziwe...End Of Topic.. mnie to pasi
Po trzecie:
Jak juz pisalem w pierwszym poscie, ufam temu towarzystwu wiec wbrew temu co sugerowal Pan Górla nie mialo to na celu dbalosci o wlasna kase.. raczej jak pisalem o matamatyczna logike, ktora gdzies zostala zachwiana...
Po czwarte:
Czy ja napisalem gdziekolwiek ze mam do kogokolwiek pretensje!
Oswiadczam NIE mam pretensji! Nie chce wojny!
Po piate:
Jestem przyzwyczajony do pracy spolecznej i do tego, ze bardzo czesto nikt nie zwraca kasy za "odwalenie kawalu dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty". wiec jeszcze raz chcwala i czesc i zawsze rownych drog tym ktorzy poswiecaja swa benzynke dla dobra LKP.
Po szoste:
Zycze milego dnia, a wszystkim, ktorzy podobnie jak ja dali sie opanowac grypie szybkiego powrotu do zdrowia!
  
 
Wiher cieszę sie, że wykazałeś czujność, absolutnie nie mam pretensji o to, że liczysz i pytasz!!!
Właśnie po to jest to forum, by poruszać wszelkie istotne dla nas tematy .
Jak zapewne zdążyłeś przeczytać akcję organizujemy po raz trzeci, podobnie jak poprzednio system jest taki, że Paweł zbiera i liczy, ja kupuję i drukuję, potem Paweł sprawdza (liczy), potem dostajecie zamówione gadżety. Nie przedstawiam rachunków, ale tylko dla tego, że mamy dzięki temu taniej .
Myślę, że o ile matematyczna logika o której piszesz jest ważna, o tyle wg. mnie w tym konkretnym przypadku ważniejsza jest KASA - Twoja, Górala i Wszystkich, którzy ją wysłali...
Zapewniam Cię, że wszystko jest OK! Pozdrawiam
  
 
ja żadnej kasy nie wysyłałem
  
 
No to bida Góralu - nie bedzie koszulki!
Uszy do góry za pół roku pewnie znowu bedzie kilku chetnych....
Może do tego czasu bedziemy robic swetry na zimowe spoty WOŚP, ale to zależy od czyjejś BABCI, bo nie podejrzewam klubowiczów o takie hobby
  
 
będzie, będzie... moją kasiorkę Paweł zabrał osobiście i on się będzie tłumaczył z koszulek
  
 
Sam nie wiem jak to sie stało z tymi liczbami ale wszystko będzie OK . kurde miałem problemy z matematyką nie przeczę, ale nie z dodawaniem.No cóż - lata robia swoje i przelewy na konto POLMOSU i Browaru Zywiec też. Więc mogło mi sie pomieszać-nieprawda????
I góral i wiher moga sie nedługo spodziewac koszulek.Co wiecej być może do Piły dostarcze Ci ja nawet sam bo w przyszłym tygodniu jade w Twoje Strony. Wiec może nawet zwrot kosztów sie zjadzie dla Ciebie:)
Pozdrawiam
paweł