SPOT Zaproszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam klub F&F na forach MotoNews

Chciałbym zaprosić Was na nasze najbliższe spotkania klubowe które odbędą sie w następną niedzielę 16-03 aż w 5-ciu miastach Polski

wiecej szczegółów znajdziecie - TUTAJ

Pozdrawiam i do zobaczenia
  
 
Ja sie pojawie, kant śmiga myśle że większość klubowiczów i nie tylko z kraka podskoczy. Moze bede juz mial niskie zawieszenie to sie pochwale
  
 
ja bym chętnie wpadł na lublinek, ale niestety odstawiam maluszka do remontu, wieć moge wpaść hondą, lub uniakiem.
  
 
jak wygram walke z moim rozrządem to przyjade do kraka :D
  
 
Jak wyczaruje transport to bede w Toruniu, bo kancik tymczasowo hampli nie posiada (od 6 miesiecy nie ma ) Jak ktoś bedzie w Toruniu z F&F to niech da znać
  
 
to i ja sie postaram zaprezentowac F&F odzial gdańsk
  
 
dzis bylem (podobnie jak przez ostatnie 4 tygodnie:), wiec za tydzien takze.

(tak przy okazji - dzien wczesniej w krakowie KJS)

do zobaczenia!
  
 
16 marca jest tez rally oes szczurowa
  
 
ja byl podskoczyl do kraka :>
w zasadzie to jakies 2,5 godzinki jazdy :>
tylko mi sie jakos nie chce :)
  
 
A ja jako jeden z przedstawicieli oddzialu łódzkiego F&F moze sie pojaiwe a raczej zostane na Lublinku po zlocie łodzkiej grupy malucha..
  
 
muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem waszej organizacji :) ja też jak się nic dziwnego nie przydaży, to na pewno przyjadę na czyżyny. tak swoją drogą, to dzisiaj była 5 maluchów!! (w tym mountez), 2 jakieś nowe całkiem...był też polonez żółty na super alusach, który stawał w szranki z czym popadnie (audi 80 wyjebał i dużo fajnych fur jeszcze), no i porsche się rozwaliło :))))
  
 
Cytat:
A ja jako jeden z przedstawicieli oddzialu łódzkiego F&F moze sie pojaiwe a raczej zostane na Lublinku po zlocie łodzkiej grupy malucha..



To powodzenia, bo to dzień później
  
 
Szefostwo...
w 5 miastach polski, oki zgadza sie ale dlaczego zadne nie jest w Wielkopolsce? :)
  
 
Ja również pozwolę sobie powitać na Motonewsie kolejny fajny klubik

No i serdecznie zapraszam na zlocik do stolicy
  
 
no właśnie witamy na Motonew.pl
  
 
LADA KLUBIK też wita F& F - No to do zobaczenia w niedzielę:)
Pozdrawiam
paweł
 
 
Cytat:
2003-03-09 23:06:30, MCQUEEN pisze:
Cytat:
A ja jako jeden z przedstawicieli oddzialu łódzkiego F&F moze sie pojaiwe a raczej zostane na Lublinku po zlocie łodzkiej grupy malucha..



To powodzenia, bo to dzień później



Kurcze zle przeczytale, ale i tak moze sie pojawie
  
 
Pojaw się pojaw,
Tylko nie czekaj od soboty bo zmarzniesz w nocy
Ja pojawiłem się w sobotę u was to wy pojawcie się u nas
  
 
I ja witam i serdecznie zapraszam wszystkich krakusów na spot
  
 
Ja też się może pojawię jeżeli w tym momencie nie będe potrzebny McQueenowi w remoncie autka.