Sruby mocujace wieszak skrzyni...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy wieszak mozna przykrecic srubami o indeksie wytrzymalosci 4.6 ? wiem ze np. sruby mocujace silnik do skrzyni powinny byc indeksu 8.8 .. ale nie moge nigdzie dostac 'fabrycznych' srub do mocowania wieszaka wiec kupilem zwykle maszynowe (4.6).... jutro jade skrecic to do kupy a nie chcialbym potem szorowac skrzynia po asfalcie

  
 
a nigdzie nie pisze jaki index wytrzymalosci powinny miec ?
w zasadzie mozesz sprobowac :-]
  
 
nie mam dostepu do zadnej ksiazki bo jedyna lezy w garazu ;) czyli jakies 3km ode mnie...
tzn. sprobowac i tak sprobuje bo bylem w 5 sklepach i nigdzie 'fabryki' nie maja wiec bede jezdzil.. tylko zaleznie od okolicznosci szybciej lub wolniej ;)
  
 
zamontuj
podjedz do garazu
zobacz jakie powinny byc
jesli nie beda bardzo odbiegac od normy to zostaw
i bedziesz mogl jezdzic :) niezalenie od okolicznoci
  
 
ja mam na zwyklych srubkach i sie trzyma i to przy rajdowej jezdzie !!!!!!!!!
  
 
sa chetni na te srubki?
postaralbym sie cosik wyslac- mam znajomego w hurtowni motoryzacyjnej- w razie czego piszcie smialo
  
 
A czy ktoś przerabiał wieszak na taki jaki jest w bisie, wydaje mi sioę że skończyły by się problemy z poduszkami?!
  
 
te poduszki tez sie koncza i sa bardzo drogie 98zl 2 tylko pary sprzedaja
  
 
Dokladnie, sam mam bisa i brak kasy aby je wymienic, bo juz sie posypaly Moze sa troche lepsze od kaszlowych zwyklych , ale ta cena
  
 
No dokładnie szczególnie że do kaszla są po jakieś 6 zł sztuka...
 
 
Cytat:
2003-03-10 18:45:24, maniac pisze:
Dokladnie, sam mam bisa i brak kasy aby je wymienic, bo juz sie posypaly Moze sa troche lepsze od kaszlowych zwyklych , ale ta cena



zrob sobie teflonowe dluzej wytrzymaja a beda tansze
  
 
Cytat:
2003-03-10 21:51:32, forti pisze:


zrob sobie teflonowe dluzej wytrzymaja a beda tansze



jakies szczegoly..? odnosnie tematu.
  
 
polega to na tym ze musisz dac tokarzowi teflonowy walek takiej srednicy jakiej jest obramowanie tej poduszki on ci wierci centralny otwor potem zew srednice taka zeby na wcisk wlazyc w to metalowa czesc no i w srodku tez by mogla byc metalowa tulejka no i tu cala filozofia a teflon jest wytrzymalszy niz guma no i twardszy
  
 
to juz bedzie chyba cholernie twarde, ale mysle ze tak zrobie, bo szkoda kasy na nowe... tylko teflon musze gdzies dorwac...