General Electric 3-5809C - ile to warte?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Mam okazje kupić coś takiego tylko nie wiem ile za to dać żeby uważać transakcje za okazyjną . Koleś woła wstępnie 100zł, ja mu powiedziałem 50, ale nie mam zielonego pojęcia czy jego cena nie jest za niska albo moja za wysoka . Niech ktoś mi poradzi... Aha, radyjko bez anteny, ino mic. Wygląda to tak:

Po zobaczeniu tej fotki stwierdziłem że to jakaś totalna podstawówka, a ja lubie bardzo gałkomanie . No więc mili państwo - jak to jest z tym radyjkiem??
  
 
Witam,
jak sprawne to się za tą "żabkę" długo nie targuj. Bardzo fajna modulacja, jedyne w niej co do wymiany to najczęściej filtr 10,7 na filtr w metalowej oprawce - minus tego radia to mała selektywność,
Pozdrawiam
  
 
No dobra, ale jaką przybliżoną średnią wartość rynkową ma takieradyjko? Chce to kupić tak, żeby mieć pewność, że na nim nie strace .
  
 
....ale jaką przybliżoną średnią wartość rynkową ma takieradyjko? Chce to kupić tak, żeby mieć pewność, że na nim nie strace ...

Jest to radio klasy Alan 100 i taka jest jego średnia wartość rynkowa. Za używane , z papierami czy bez, ceny wahają się w komisach (w mim regionie) od 100 do 150PNZ.


  
 
Nooo, taka odpowiedź mnie w pełni satysfakcjonuje. THX.
  
 
Race ja mam dwa takie radia od 1991 roku. Do tej pory nie było z nimi problemów, mimo, że obecnie nie często się ich używa.