[126p - 1976r] Galeria klasyk (dużo fotek)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Jako że składanie maluszka dobiegło końca (prawie ) pozwoliłem sobie na nowy wątek w którym będę pokazywał fotki z sesji fotograficznych

Teraz kilka próbnych fotek nie za ładnych ale na początek mogą być














Pozdrawiam Korozja

[ wiadomość edytowana przez: korozja dnia 2007-01-24 21:10:24 ]
  
 
Fiat Piekny, zdjecia ciekawe.

Gratuluje
  
 
Wypas jak w katalogu
  
 
@Korozja może teraz jakiś artykuł na stronke klubową
  
 
Czy ja widze pasy z epoki ????
  
 
Powiem tak: 100% profesjonalizmu, zero fuszery. respect. Wyszło zajebiście a nawet lepiej Bedziesz nim wyjeżdżał w deszcz, albo śnieg?
  
 
a jak to jest ze znaczkami fiata na tylnej klapie - były wtedy montowane (tzn. w latach siedemdziesiątych)??? bo u Ciebie korozja nie ma żadnego, a licencja i znaczek na pasie przednim jest

co do fotek i samego autka to miodzio
  
 
Cytat:
2005-08-03 16:30:54, gumbas5 pisze:
a jak to jest ze znaczkami fiata na tylnej klapie - były wtedy montowane (tzn. w latach siedemdziesiątych)??? bo u Ciebie korozja nie ma żadnego, a licencja i znaczek na pasie przednim jest co do fotek i samego autka to miodzio



No właśnie i tu wyszła jedyna fuszerka zrobiona przez lakierników normalnie zaszpachlowali dziury na znaczek a ja się zorientowałem dopiero kiedy chciałem go załorzyć
Ale nic straconego muszę i tak do nich pojechać bo mają mi cały samochód polerować więc odrazu zrobią dziury.


Royber - w deszcz i śnieg to on stoi na kołkach w garażu i czeka na słoneczko
  
 
ale jak jest za duże słońce to też nim nie można jeździć, bo lakier zmatowieje
  
 
Piekny klasyk
Az sie ciezko przyzwyczaic-jak zobaczylem pierwsze zdjecie to myslalem ze to terenowka
Chyle glowe-respect
  
 
ale fiat.....
  
 
Moje zastrzeżenia dotyczą jedynie lewej strony przodu (jakoś tam tak krzywo, maska odstaje, lampa niespasowana, zderzak krzywo) i zawieszenia z przodu, bo troszeczkę nienaturalnie wysoko.
Ale jak każdy wie, ja się zawsze czepiam
A malanek prześliczny i kawał dobrej roboty zrobiony
Pozdrawiam
  
 
Jestem naprawde pod dużym wrażeniem. Korozjo - jesteś moim guru Jak na niego patrze to aż mi się tak jakoś cieplej na sercu robi i dostaję natchnienia, żeby iść do garażu i coś przy swoim podłubać Ale żeby nie było tak słodko to przedstawiam listę moich zastrzeżeń . Nie żebym się przyp....dalał, ale:
- zderzak jest nieco przekoślawiony (o tym już chyba ktoś wspominał)
- przedni lewy chlapacz też, albo mnie na oczy coś padło ,
- ktoś Ci nieźle spierniczył pas przedni (dolna zakładka jest jakoś krzywo przycięta),
- klapa bagażnika jest jakoś nierówno osadzona (z lewej jest wyżej)
- wycieraczki są nierówno ustawione (aż nie przystoi )
- przy tylnych chlapaczach śruby są jakoś nierówno wkręcone, ale podejrzewam, że na to nie miałeś wpływu.

I tak na koniec pytanko: czy końcówka wydechu jest z jakiejś miedzi, bo ma jakiś taki dziwny kolorek.
  
 
Fiu Fiu.
Bardzo ale to bardzo ladny ten malacz. Az szkoda nim jezdzic.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-08-03 17:33:20, Cytryn_126 pisze:
Ale żeby nie było tak słodko to przedstawiam listę moich zastrzeżeń . Nie żebym się przyp....dalał, ale: - zderzak jest nieco przekoślawiony (o tym już chyba ktoś wspominał)



Macie racje od strony kierowcy ta blacha dystansująca jest odwrotnie założona i narazie nie chce mi się jej odwrucić

Cytat:
- przedni lewy chlapacz też, albo mnie na oczy coś padło ,




możliwe jakoś nie zwruciłem uwagi

Cytat:
- ktoś Ci nieźle spierniczył pas przedni (dolna zakładka jest jakoś krzywo przycięta),



wielce prawdopodobne tak bywa

Cytat:
- klapa bagażnika jest jakoś nierówno osadzona (z lewej jest wyżej) - wycieraczki są nierówno ustawione (aż nie przystoi )



chwila i po problenie

.
Cytat:
I tak na koniec pytanko: czy końcówka wydechu jest z jakiejś miedzi, bo ma jakiś taki dziwny kolorek.



Końcówka jest tylko wypolerowana
  
 
Mnie tylko razi kolor felg...albo to sprawa złego balansu bieli (jesli robiłeśfoty cyfrówką) ale moim zdaniem kolor jest za żólty powinen być gołębi.

Ale auto cycus...jescze zapodaj zdjęcia ze środka.
  
 
kolorek felg jest prawie identyczny jak ma cytryn_126 w avatar'ku a dlaczego ?? bo to jest zdjęcie mojej felgi

A już na poważnie to cyfrówka ma to do siebie że jak robisz na automacie to wychodzą takie porąbane kolorki

Fotki wnętrza następnym razem muszę jeszcze go dopieścić
  
 
Cytat:
2005-08-03 20:09:49, korozja pisze:
kolorek felg jest prawie identyczny jak ma cytryn_126 w avatar'ku a dlaczego ?? bo to jest zdjęcie mojej felgi



Słusznie gada. Nie mogłem się jej oprzeć A "korozjowóz" jest u mnie na pulpicie. Tylko ten odstający zderzak musiałem jakoś ikonkami zakryć
  
 
jejku niemam słów żeby opisać twoje ,,dziecko'' !!
O powiem tak: Jesteś piękny Ajjjjjj...... hehe

RESPECT
  
 
Piękny, po prostu piękny i tyle... Kiedy zlot?