[Warszawa] Poszukuję

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na samym początku pragnę wyjaśnić, że myślałem umieścić to na giełdzie klubowej, ale doszedłem do wniosku, że są tam tylko ogłoszenia dotyczące Polonezów i DF-ów, więc poniższa lista brakujących elementów do Warszawy byłaby niezauważalna. A ponadto forum jest częściej odwiedzane.
Ale przejdźmy do rzecz. Otóż aby skompletować swoje Warszawy, potrzebuję jeszcze kilku elementów (sam się zdziwiłem, że lista jest taka krótka ). Jeżeli ktoś byłby w posiadaniu takowych elementów, to proszę pisać na priva, maila, gg czy po prostu wpisywać się do tego tematu. Oczywiście mogę się z zainteresowanym wymienić na jakieś inne części, jeżeli tylko takowe będę posiadał. A jeżeli chodzi o kupno, to bardzo proszę o oferty z rozsądnymi cenami.
A oto lista:

Warszawa M-20 1953r.
- Atrapa przednia (pierwszy model) ze spinkami
- Osłona chłodnicy (pierwszy model)
- Nakładka ozdobna maski z logiem FSO
- Ramki reflektorów półokrągłe
- Emblemat "Licencja Z.S.R.R."
- Kły na zderzak przedni (pierwszy model)
- Belka poprzeczna przednich kłów
- Wycieraczki szyb
- Uszczelka szyby przedniej
- Kołpaki kół z napisem FSO
- Regulator prądnicy RR-12 (duży)
- Lusterka
- Chlapacze
- Pokrywa osłony chłodnicy
- Fartuch osłony chłodnicy (parapet)
- Haczyki na ubrania
- Mocowania kierunkowskazów wraz z uszczelkami
- Prądnica P1a
- Klamki drzwiowe (stary typ)
- Klamka bagażnika (stary typ)
- Zamek klapy bagażnika (pierwszy model)
- Łapa koła zapasowego
- Dywaniki gumowe

Warszawa 223 Kombi
- Szyba tylna
- Lusterka
- Chlapacze
- Nakładka ozdobna maski
- Lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej
- Emblemat 223K
- Koszyk na pojemnik na płyn do spryskiwacza
- Dywaniki gumowe

Warszawa Pick-Up (do `64r.)
- Ramki reflektorów półokragłe
- Uszczelka tylnej szyby
- Lusterka
- Chlapacze
- Fartuch osłony chłodnicy (parapet, model garbaty)
- Klosze lamp tylnych (stary typ)
- Wycieraczki szyby
- Emblemat 201P/202P
- Pokrywa osłony chłodnicy
- Dokumenty (najchetniej do modelu 202P)
- Dywaniki gumowe

Z góry serdeczne dzięki za pomoc ! ! !

Pozdrawiam
MARKHEIM
  
 
witaj, jeśli jesteś zainteresowany mam dostęp do nowych ramek pólokrąglych (niestety czarnych do chromowania), mam też kilka tych najstarszych pólokrąglych dwuczęsciowych jakie byly w 53, mam też dostęp do uszczelek, gum pod kierunki stare (M20) i nowsze 200/201, Będę wkrótce robil odlewy licencji zsrr, mam do chromowania klamki z nacięciami + klamka tylna z nacięciami, mam też cale lampy do pikusia (R 60- 73)mam chlapacze i jeszcze kilka innych gratów. mam jeszcze znaczki 200p ale to trochę nie pasuje. acha i jeszcze jak poszukam mam stare kly na zderzak z wycięciem pop poprzeczkę do M20.
  
 
acha jak byś chcial to mam też dojście do uszczelki pod maskę - ta podlóżna z nacięciem w okolicach podszybia
  
 
Mi podoba sie pic-up warszawy
  
 
chyba tez zrobie taka liste do swojej syrenki
  
 
Cendra, mam sporo części (glównie mechanicznych) do Syreny. Jak masz coś do Warszawy, to moglibyśmy się wymienić.
  
 
niestety, posiadam bardzo male zaplecze do syrenki, ewentalnie drobnostki do malucha i df ale to malutko, jak czytam zasoby Robiego to tez chce miec takie zaplecze
  
 
Jak bedziesz coś potrzebował z mechaniki do Syreny to pisz. Ostatecznie mogę sprzedać niektóre części. Chociaż nie powiem, że na wymianę pójdę w pierwszej kolejności.
  
 
Hmm MARKHEIM ja miałbym dla Ciebie (nie ma chyba tego cuda w liscie) uszczelkę głowiczy do Warszawy do silnika 2.0 (nie wiem czy do innych pasuje. Jutro może poszperam w garażu to coś się może znajdzie.
  
 
2,0
  
 
Po pierwsze to Warszawy miały silniki 2,1 a nie 2,0.
A po drugie to do jakiego silnika masz tą uszczelkę, do dolnozaworowca czy górnego ??
  
 
Przepraszam za to, że źle napisałem pojemność, ale tak sobie juz zakumałem bo to jak zakumałem bo byłem mało letni czyli jak miałem jakieś chyba 7 lat. A więc ta uszczelka to jest do silnika dolnozaworowego o pojemności 2.1cm3.
  
 
No jak nikt z Was nie chciałby stać się właścicielem uszczelki pod głowicę do Warszawy z silnikiem dolnozaworowym o pojemności 2.1cm3?
Nie wierzę musi być ktoś chętny .
  
 
Cytat:
2005-10-23 15:19:15, jurek_j pisze:
No jak nikt z Was nie chciałby stać się właścicielem uszczelki pod głowicę do Warszawy z silnikiem dolnozaworowym o pojemności 2.1cm3?


Jakis maly ten silniczek. Czyzby modelarski?
  
 
Cytat:
2005-10-23 15:36:11, Ambrosios pisze:
Jakis maly ten silniczek. Czyzby modelarski?


Ahaś właśnie zwróciłem uwagę na to, że źle napisałem. Dzieki za inf. ta uszczelka to jest do silnika o pojemnosci 2.1 litra. Moze być?
  
 
mam takie male pytnako czy ktorys z posiadaczy warszawy byl tak wspanialo myslny i podarowal tudziez wypozyczyl dla muzeum motoryzacji w Norblinie korbe do warszawki ???? przydala by sie na FEstiwal w maju z gory dziekuje


[ wiadomość edytowana przez: Trool dnia 2006-02-15 18:43:07 ]
  
 
U mnie bardzo ciężko z korbami, sam będę poszukiwał do pikapa i garbuchy, ale wypożyczyć jak najbardziej mogę. Ale najpierw spytajcie np Robiego, jest na miejscu więc przesyłka by odpadła.
  
 
Hmm. Moze ja sie nie znam, ale wydawalo mi sie ostatnio, ze byla na allegro i to ien z jakas kosmicna kase...
  
 
ok mam kolejna prosbe czy ktos ma instrukcje obslugi do wawki dolniaka i gorniaka w wersji elektornicznej bo potrzebuje postudiowac, zeby muzealne warszawki chodzily jak zlotko. Jak by ktos cos takowego posiadal poprosze na maila w profilu z gory dziekuje
  
 
Korbę zabiorę, a i literaturę też mogę podrzucić!