Tylnie bebny/szczeki/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam dzis bylem w sklepie zeby kupic szczeki na tyl.. mowie mu co chce a on do mnie "do lukasa"?? o co mu chodzi?? ale mniejsza z tymm... mam pytanie czy na tych szczekach z tylu sa jakies sprzezyny odciagajace np tak jak w maluchu czy co? bo chcialem je zakupic w sklepie to mi powiedzieli ze czegos takiego nie ma ale byl jakis takis bolec do tych szczek ktory kosztujer 50 zl moze ktos ma jakies foto jak to wyglada??


[ wiadomość edytowana przez: chojnas dnia 2005-08-04 16:18:41 ]
  
 
Gościu czytałeś zasady forum??
Niemożna zamieszczać w temacie wątków tekstów pt.pomocy bo będą kasowane!!!
Ale że jesteś nowy to oki , zmieniłem ale to tak na przyszłość!!!


POZDRO
  
 
;]
  
 
a to ty w tym swoim 91 rok masz Lucasy i bebny z tylu???
  
 
GT zrobiłem taką samą mine..

jeśli przypadiem odkryłbyś że masz tam jednak tarcze to Ci powiem co i jak zrobić bo moje pojęcie o bębnach ogranicza sie do tego że są
  
 
NO WAY. BEBNY W 91? nigdy w życiu!!!
  
 
heh dobre, odnosnie bebnow lukasa, zakupilem sobie niedawno i zmienilem pdregulowalem na koncu ten samoregulator i na asfalcie okazalo sie ze jedno kolo bierze mocniej od drugiego i chce wiedziec czy to sie samo podreguluje bo w koncu jest samoregulator czy trzeba troche pogrzebac
  
 
w polonezie to chyba nie ma nic samoregulujacego sie... hahaha
  
 
heh no nie wiem, samoregulator w lukasie jest chyba nie zaprzeczysz, a nazwa mowi chyba sama za siebie
  
 
W 91 są normalnie tarcze. Odciągająca to tam jest jedynie taka blaszka, która jest od bocznej strony klocka hamulcowego (żeby nie stukał w zacisku jak jest niedopasowany)
  
 
Caroracer powinno sie samo w czasem podregulwoac,a jak do tygodnia sie nie wyreguluje to musisz ustawic mniejszy luz wstepny w bebnie
  
 
ok dzieki gt