Zlomowiska w warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos moglby mnie oswiecic, gdzie oprocz strazackiej i modlinskiej przed bp znajduja sie jakies ciekawe zlomowiska w warszawie, potrzebuje bowiem pare pierdol jak czarna kanapa do duzego, obudowanie regulacji ogrzewania kolorowe starego typu.
pagan
  
 
jest jeden na Woli - przy zajezdni autobusowej Redutowa
  
 
Sa jeszcze dwa przy ulicy Płochocińskiej (jadąc na Nieporęt). Jedno zaraz za takim dużym zakrętem w lewo - połączone teraz ze stacją LPG, a drugie z 5-10 kilometrów dalej też po lewej stronie. Jest szyld Auto - Kasacja. Jest jeszcze jedno przy tej ulicy, ale to już nie w Warszawie. Następne kilka kilometrów dalej po lewej stronie; koło Nieporętu.
  
 
są może jakieś złomowiska w stronę Piaseczna ? Na południe?
  
 
Witam
Tak NoBo jest taki szrot. Mieści się przed lub za Baniochą(już niepamiętam) czyli jadąc w stronę Góry Kalwarii to po prawej stronie jezdni.
Byłem tam pare razy troche "złomu" jest

Pozdrawiam Bialy_1987


[ wiadomość edytowana przez: Bialy_1987 dnia 2003-03-11 22:50:45 ]
  
 
Pagan - niedawno kupiles samochod, a juz szukasz dla niego nowego miejsca parkingowego?? Oj nieladnie
  
 
za cholere nie moglem znalezc zlomowiska na redutowej. w zajezdni tez cos o nim nie slyszeli. pamietam jednak, ze dawno temu tam bylem, zapamietalem dlatego, ze nie wiedzialem gdzie zupelnie jestem.
pagan
  
 
a czemu szukasz tak wyszukanych złomowisk ??
Na Strażackiej nie mają tego czego szukasz ??
Z tego co się orientuję to tam właśnie jest najlepiej zaopatrzony szrot w Wawie
  
 
Cytat:
2003-03-11 21:58:48, Dzierzan pisze:
a czemu szukasz tak wyszukanych złomowisk ??
Na Strażackiej nie mają tego czego szukasz ??
Z tego co się orientuję to tam właśnie jest najlepiej zaopatrzony szrot w Wawie



i najdrozszy :)
  
 
Na Ursynowie (Kazury) stoi fiacor czerwony. Rozebrany nieźle. Rozmawialem z wlascicielem. Fura wyrejestrowana, pozwala brać co chcesz. Wiem że jest tam tylna kanapa czarna i chyba pokrywa pokręteł też się znajdzie. Darmo\\\\\\\111

Albo jedź na Zomis (Auchan Modlińska). Wybierzesz sobie co chcesz. Ale cene zapłacisz +VAT :)
  
 
dzieki, o, panowie! chce doprowadzic srodek to estetycznego stanu, wymienic cala deske, bo porzedni wlascicel nawiercil tyle dziur, ze nie wiem do czego porownac. odwiedze tego fiata na kazury. a jakby ktos szukal czegos do fiata, to niech da znac, bo mam jednego rozebranego troche, wiec moge oddac zbyteczne czesci.
pagan