Jaki wzmacniacz pod siedzenie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Planuje zakup nowego(używanego wzmacniacza,
Chcę go zamontować pod tylną kanapą, ma ktoś z was tak zamontowany wzmacniacz??
Wie ktos może czy wszystkie można montować w ten sposób czy tylko określone modele(kwestia oddawania ciepła)?
 
 
a tam cos wejdzie??
  
 
a przepraszam, jak Ty chcesz cokolwiek pod tylnym siedzeniem zmieścić??? przeciez tam nie ma miejsca na grubszą gazetę a Ty chcesz tam wzmaka który się zazwyczaj ostro grzeje zamontować :-/
  
 
Normalnie zamontować
Widziałem takie cos w Golfie, wzmak się nie grzał i bez problemu się mieścił

Pytam czy ktos takie coś ma, a jak ja to zamontuje to juz inna sprawa, zrobie otwór montarzowy jeśli będzie trzeba
 
 
hmm, a jesli koniecznie pod siedzeniem to moze pod przednim? tez schowany bedzie a nei bedzie takiego problemu z montazem:o
  
 
jak jeździsz na KLG, to wywal bak i na jego miejsce wstaw wzmacniacz, tak, żeby zimne powietrze podczas jazdy go chłodziło...
Sorry za sarkazm, ale mnie rozbawiło
  
 
Bak już dawno wywaliłem, nasypałem pasku i sprzedałem jak złom był w cenie

Moim zdaniem to nie jest zły pomysł, tylko zależy od konstrukcji samochodu, z reszta ja nikogo nie przekonuje, tylko pytam czy ktoś tak ma
 
 
W Golfie owszem da się założyć pod tylną kanapę wzmacniacz, ale w essim to nie przejdzie. Mozesz zresztą zrobić prostą próbę, połóż cokolwiek o mniej więcej takiej grubości jak wzmak pod kanapę i zobacz czy da się zamknąć. Pomijam oczywiście sprawę wentylacji
  
 
Odpowiedź na twoje pytanie brzmi NIE nikt tak nie ma bo to bardzo innowacyjny pomysł zrób ty tak i po dziel się fotorelacjami.
  
 
Albo zarejestruję sie szyderczo operacyjnie na stronie golfa i tam zadam to pytanie

Jak na razie to wypadła mi cała góra innych kosztów i wzmak musi poczekać, a ten co mam jest za duży

Jakby co, dam znać

Pozdrawiam