Kurciałki nieprzemakalne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi mi po głowie ostatnio zrobienie naszych klubowych kurteczek przeciwdeszczowych - takich, coby pod nie można było nasz polarek założyć i śmiało iść w las na grzyby. Kolorek - granatowy, nie widzę inaczej. Duże logo z tyłu, małe z przodu - czyli wzór znany i lubiany. Jest ktoś chętny na takie cudo?

Znalazłam TAKĄ STRONKĘ z gadżetami reklamowymi, ale żeby pytać ich o ceny - musze wiedzieć, czy w ogóle byłby ktoś chętny. A może ktoś z Szanownych Klubowiczów ma dojścia do takiej firmy i mógłby się wywiedzieć o ceny?
  
 
popyt pewnie zalezalby od ceny
  
 
Ja się podłączam do tematu, bo u mnie na połulato już się chyba skończyło i trzeba myśleć o jesieni i zimie, tylko jaka cena, bo warto by ubrać całą rodzinkę.
  
 
Cytat:
2005-08-08 19:24:01, Minia pisze:
Chodzi mi po głowie ostatnio zrobienie naszych klubowych kurteczek przeciwdeszczowych - takich, coby pod nie można było nasz polarek założyć i śmiało iść w las na grzyby. Kolorek - granatowy, nie widzę inaczej. Duże logo z tyłu, małe z przodu - czyli wzór znany i lubiany. Jest ktoś chętny na takie cudo? Znalazłam TAKĄ STRONKĘ z gadżetami reklamowymi, ale żeby pytać ich o ceny - musze wiedzieć, czy w ogóle byłby ktoś chętny. A może ktoś z Szanownych Klubowiczów ma dojścia do takiej firmy i mógłby się wywiedzieć o ceny?


Ja tesh się pisze na kurtałe
  
 
Znam jedną firmę z Warszawy, pogadam, ale znajomość jest raczej półoficjalna. O zniżkach na razie trudno mówić. Ja bym się pisał na taką szt. 1. Porozmawiam jutro lub pojutrze o samym wzorze. O cenach można gadać, jak będzie znana przybliżona ilość.
  
 
O taaak! Kurtka to zacny pomysł! Jestem za.

P.S. A teraz poproszę autorkę wątku o pyszny obiad (to tak w zamian za oficjalne wsparcie). Jutro ma się rozumieć, po pracy... i kapcie... i gazetę... i pilota (byle nie z RAF-u, bo zapasy herbaty uszczupli)
  
 
i ja...
  
 
Ja też pewno
  
 
A ja nie odmówie ,fajny pomysł
  
 
jak co pisze sie na jedną!
  
 
fajny pomysł
można w deszczu grzebać przy esim

Sadekk
  
 
  
 
Może gdybyśmy z Madem mieli takie kurteczki to ......dałby sie wreszcie namówić na grzybobranie
  
 
Na polarku czy z polarkiem takie kufajeczki
  
 
Wątek spada a mnie się pomysł bardzo podoba..........
  
 
Zima idzie a kurtałek ni ma
  
 
Witajcie wszyscy,
co prawda jestem dopiero sympatykiem a Essiego mam od 18 dni ale wątek mnie zainteresował, i chetnie służę swoją osobą. Otóż pracujęw firmie która zaopatruje się w ubiory w jednej z Łódzkich firm szyjących ubiory robocze i umundurowanie dla służb ochrony i MSW. http://www.nowatex.pl/mundur.htm (acha, smycze reklamowe też szyją) Gdyby byl jakiś wzór to chętnie mogę zorientować się w możliwościach zamówienia tego u nich i w przebliżonej cenie, oczywiście napewno zależnej od wielkości zamówienia. Z doświadczenia wiem, że szyją niezłe rzeczy, można oczywiście zamówić dowolny nadruk w sicie. Zwroćcie uwagę na kurtkę zimową, oczywiście jakby co, można zamówić w wersji "light" bez ocieplenia.
pozdrawiam
  
 
Ja tez bym jedna przyjoł
  
 
no to ja tez sie przekonalem tylko wybrac kroj i jedna dla mnie
  
 
Ja dwie przyjme tylko ze nie ma co.Ni ma chetnych???