Powiedzcie mi ludzie ... - Hamulce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak to jest z cylinderkami hamulcowymi z przodu i z tyłu w malcu ? Wiem że z przodu są większe, ale czy bezproblemowo można zaadaptować przednie na tył ? Czy nic nie trzeba będzie kombinować ?
Kiedyś nawet się im przyglądałem, ale poza rozmiarem wydawało mi się że są identyczne .

Pozdrawiam
  
 
tak podobno robili w szayowzach zeby wyrownac sily hamowania z przodu i z tylu... wiec sie da...
  
 
pasowac pasuja... ale czemu tak chcesz zrobic... ? zalozysz sobie dodatkowo korektor sily hamowania ? bo inaczej to wg mnie nie ma sensu (no chyba, ze na lod) ...podczas hamowania bedzie Ci sie tyl blokowal... bo sila bedzie za duza.
Chyba, ze masz tarcze z przodu... wtedy spoko u nas ludzie zakladali wlasnie przednie cyl na tyl... tylko byl taki motyw ze pedal gleboko opadal... (pompa za mala).
  
 
Cytat:
2003-03-11 10:14:36, ali_ pisze:
pasowac pasuja... ale czemu tak chcesz zrobic... ? zalozysz sobie dodatkowo korektor sily hamowania ? bo inaczej to wg mnie nie ma sensu (no chyba, ze na lod) ...podczas hamowania bedzie Ci sie tyl blokowal... bo sila bedzie za duza.
Chyba, ze masz tarcze z przodu... wtedy spoko u nas ludzie zakladali wlasnie przednie cyl na tyl... tylko byl taki motyw ze pedal gleboko opadal... (pompa za mala).



Ktoś na poprzednim forum tak wydedukował. podobno też tak miał, więć wziąłem przykłąd zeń . Najlepsze i tak jest to że już kupiłem cylinderki, chyba będzie trza zamienić .

Pozdrawiam