Jak stać się pełnym członkiem klubu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich starych wyjadaczy elitarnego F&F! sam chciałbym przynależeć, czy ktoś powie mi jak to zrobić? przez formularz na stronie F&F (jest inf ze 'nieaktywny'?!) czy na stronie forum????

jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich którzy tu piszą...
  
 
Lechu a moe cos wiecej o sobie
Narazie jakis zasad z góry nie mamy ustalonych, na pewno trzeba byc aktywnym członkiem udzielac sie na forum, w miare mozliowsci tworzyc strone klubową.
Acha rowniez w swoim regionie uczestniczyc w jakis spotach, i godnie reprezentowac F&F
Moze w przyszłosci beda składki ktore beda szły na organizacje zlotów, ale to dopiero bedzie ustalone.
  
 
dzięki Koniu za informacje. no i sorry że się nie przedstawiłem mieszkam i studiuję w Gdańsku, a mówią na mnie Lechu. Posiadam ukochany egzemplarz szczytu polskiej myśli technicznej, tj. FSO 125p z 1990. Kancik jest zielony i przysporzył mi wiele radości (tak było kiedyś ) teraz po zimie są z nim same problemy.... ale taki jego urok

tak wogole moze ktos zna prawdopodobna przyczyne, tj silnik chodzi elegancko z rana przez pol godziny, potem wariuja obroty i gasnie i za ch....rę nie da sie odpalic spowrotem? cewka, modul, kable, co najczesciej pada???

pozdr
  
 
najczęściej pada ............wszystko ale po objawach zaczoł bym od cewki , chyba że masz LPG??