Kompilacja DOHC - kompendium wiedzy na CD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że wersja beta już poszła w świat w kilku sztukach więc na razie ma z czego "kopić" Wawa (dostał Dr_Przemek, potem miał otrzymać Grzech) i chyba Radom (Hubiszon? komuś dałem na pewno na zlocie jeszcze ). KrAK na zlot nie przyjechał więc siłą rzeczy nie odebrał . Nie wiem jak Cwaniak lata Bydzia-Krk ale dam jemu chyba i on przekaże dalej. W pozostałe rejony mogę podesłać (i teraz kto się którym zajmie?) ale na razie zostały mi dwie i nagrywarka znowu się poddała więc chyba bede musiał u kogoś ksernąć CD .

Jeszcze BTW jedna ważna uwaga:
Płyty "Kompilacja DOHC" nie można nigdzie kupić i nikt nie ma prawa jej sprzedawać. Zawarte są na niej ogólnodostępne (via internet) materiały i ja tylko pomogłem je zebrać w jednym miejscu. Wejść w posiadanie w/w płyty można tylko drogą "kserowania" lub wysyłając sms o treści "KOMPILACJA" pod nr DOHC (3642).


ps. Oczywiście z tym SMS to żart .
  
 
Łódź prosi i czeka.
  
 
Tak Tak - Radom dostał - ale jeszcze do mnie nie dotarła (z przyczyn ode mnie niezależnych ani tez od Hubiszona)
Z tego miejsca pragnę podziękować Hubiszonowi za spełnienie roli kuriera
Wiec jezeli ktos z okolic bedzie chcial to niech da znac
  
 
Ja bym prosił jedna do Wielkopolski. Jak już będę ją miał to chętnym moge bez problemu nagrać i wysłać a jak są z poznania to nawet może dowiozę jak już włoże to DOHC. Jak ktoś jest chętny do wysłania mi to prosze o kontakt na GG 3631404 albo na maila, albo na prv, obojętne.
  
 
Poszukuje wiedzy na temat 132/Argenta na CD lub Papier!!!!
DLACZEGO WSZYSCY TO MAJA A JA NIE I DLACZEGO ????
CZY KTOS MI POMOŻE ???
"MILANÓWEK"
  
 
ma ktoś we wrocku???? jesli nie to ja mogę wypalić i rozdać
  
 
Rejs, dlaczego ja jescze nie mam tej plyty?
  
 
Rejs ! Dlaczego Oni nie mają jeszcze płyt ?
  
 
Rejs, dlaczego Ramzes musi się upominać ?!
  
 
No własnie Leon, czemu ja musze Rejsa upominac ?
  
 
No to Ramzes SIEbie upomina czy mnie bo sie zamotałem?

Rogacek, dawaj adres na priv. Mam jeszcze 5 płytek więc odzywać się lokalni dystrybutorzy proszę .

Kosa, do Ciebie dojdzie zaraz po Rajdzie Brodnickim .
  
 
Cytat:
2005-08-22 19:14:09, Race_D pisze:
No to Ramzes SIEbie upomina czy mnie bo sie zamotałem? Rogacek, dawaj adres na priv. Mam jeszcze 5 płytek więc odzywać się lokalni dystrybutorzy proszę . Kosa, do Ciebie dojdzie zaraz po Rajdzie Brodnickim .




jak bedzie dochodzic w tym tempie co Ty (do drzwi od 132) to kupa czasu minie Powiedz w ktorym roku po rajdzie brodnickim
  
 
Czy naprawde w okolicy warszawy, prószkowa albo milanówka nikt nie ma takiej płytki lub nie może wypalić???? Dajcie jakies namiary a oto moje:GG-7097681 lub pawelkszczot@poczta.onet.pl
  
 
Kosa przegiąłeś, już możesz zapomnieć .

Pawelek, czy na prawde nie umiesz czytać? W pierwszym poście stoi jak byk, że Wawa ma już CD, wystarczy się zgadać albo poczekać, może pójdzie drugi do kogoś jak sie wrajter sprawny znajdzie...
  
 
A czy taka płytka może dotrzeć w Bieszczadzko - Ukraińskie okolice?
Pokrywam koszty.
  
 
Vazyl moge Ci wyslac - ale w zamian chce plytke ze zdjeciami Twojego bolida dosc dokladnymmi wszystkie mosty nietypowe michy olejowe nietypowe itp
co Ty na to - idziesz na wymiane ??
  
 
No dobra chłopaki, kupiłem niedawno silnik 1,6 DOHC z pięknymi czerwonymi głowicami od Lanci. Rzecz jasna do grzebania. Zanim jednak odkręcę pierwszą śrubkę chcciałbym poznać schematy, instrukcje i takie tam W dziale download, nic o DOHC nie znalazłem ani w skanach, ani w książkach. Nie wiem czy ktoś z Poznania ma już TĄ PŁYTKĘ. Jeśli nie, to kiedy i ile trzeba wpłacić na konto klubowe kasy, żeby to CUDO otrzymać ?????
Prosze o info, bo na wiosnę chciałbym silniczek do mojego fiacika zamontować.
  
 
Cytat:
2005-09-03 15:03:30, Radek125p pisze:
W dziale download, nic o DOHC nie znalazłem ani w skanach, ani w książkach.



A w dziale Warto Wiedzieć jest, i to na dodatek zajebisty wykład Mrozka na temat jak przełożyć i jest pełno danych technicznych. Kto szuka ten znajdzie


[ wiadomość edytowana przez: SCHIL dnia 2005-09-03 16:49:08 ]
  
 
Cytat:
2005-09-03 00:46:21, rdt pisze:
Vazyl moge Ci wyslac - ale w zamian chce plytke ze zdjeciami Twojego bolida dosc dokladnymmi wszystkie mosty nietypowe michy olejowe nietypowe itp co Ty na to - idziesz na wymiane ??


A o zohozi???????? Wcześniej miałem odelżoną serię 1,5 i całe 70 kucy, a teraz mam serię 1,3 i coś koło 60 kucy, chyba że coś zdechło przez lato Ni hu..a nie wiem o co biega. Na przeszczep mam standardowe 2,0 na gaźniku. Może nie o mnie chodzi? A zdjęć jakoś za dużo nie mam. Mogę coś porobić, ale nic odkrywczego na nich niezobaczysz.
  
 
sorki wiec sie pomylilem - oczywiscie plytke jezeli chcesz moge nadal podeslac no problemo
p.s.
jaki bedziesz mial termostat??