Radio JVC KD-G311 - kto mi pomoże

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1)Czy może mi ktoś pomóc jak się ustawia jasność wyświetlacza w tym radiu bo wszędzie piszą że jest taka funkcja [manualne ustawienie jasności]

2)Do czego jest kabelek z tyłu radia z końcówką z dziurką może do podłączenia zewnętrznego sygnału audio????

Pomóżcie!!!!
  
 
Cytat:
2005-08-19 20:40:35, danecki pisze:
1)Czy może mi ktoś pomóc jak się ustawia jasność wyświetlacza w tym radiu bo wszędzie piszą że jest taka funkcja [manualne ustawienie jasności] 2)Do czego jest kabelek z tyłu radia z końcówką z dziurką może do podłączenia zewnętrznego sygnału audio???? Pomóżcie!!!!


ad jeden jesli mas zprzycisk "sel" a z regułu JVC maja ten przycisk przytrzymaj go kilka sekund powinna sie właczyc konsola do obsługi radia (bajerek do ustawiania)
co do kabelka hmm zazwyczaj kabelek z dziurka słuzy do podpinania anteny ale co za dziurka tam jest nie wiem nie widze
  
 
ad 1: przytrzymaj select az pojawi sie konsola, znajdz opcje "dimmer" i zmieniasz ustawienie + i -

ad 2: kabelek z dzurka jest do podlaczenia zdalnego sterowania (podpina sie czujnik pilota lub sterowanie na kierownicy )

PS. ta dziurka to wejscie na chinch

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: razk dnia 2005-09-03 01:02:59 ]