1/4 mili i zlot SKARBIMIERZ 18.09.2005

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na lotniksu w Skarbimierzu koło Brzegu (opolskiego) 18.09.2005r. odbędzie się IV eliminacja Mistrzstw Dolnego Śląska na dystansie 1/4 mili połączona ze zlotem tuningowym.

Będą nagrody dla zawodników i uczestników oraz moc sportowych wrażeń.
Będzie możliwość zmierzenia sobie czasu na dystanie 1/4 mili.

Startujemy o 11:00.
  
 
no jak by sie żona zgodziła na rocznice śmignąć...
  
 
Ja w rocznicę byłem na żuzlu, a ślub ustaliliśmy tak aby nie kolidował z rozgrywkami ligowymi
Ja - Wrocław
Ona - Gorzów Wlkp.
  
 
nie ma to jak zaplanowanie wszystkiego zgodznie z harmonogramem pracy...

jak mi sie auto nie rozpadnie do imprezy to bym sie nawet wybrał...

jak sie dowiem jak wyłączyć TC, bo mi obroty zmniejsza przy starcie...KU...WA...poj..ana elektronika...
  
 
Cytat:
2005-08-24 20:09:51, SVERAdesign pisze:
jak sie dowiem jak wyłączyć TC, bo mi obroty zmniejsza przy starcie...KU...WA...poj..ana elektronika...



dobra dobra TC
i tak bedziesz oglądał mój nowy wydech podczas wyścigu
  
 
ostatnio specjalnie startowałem...żebyt ti sprawdzić..

wszytsko piknie nie zacznie mielic...bo wtedy sie załącza TC i od razu przyhamouje mi koło...
  
 
Oprócz imprezy na lotnisku w Skarbimierzu 18 września, będzie jeszcze 4 września świetna impreza "Kryterium Kamionki" - wyścig górski. Część załógz Rajdu wisły jedzie na niego więc zapowiada się nizła zabawa.

Gdyby ktoś chciał jeszcze coś oglądnąć to we Wrocławiu 4 września są Mistrzostwa Okręgu KJS.
  
 
Chyba pojadę. Syn postawił mi ultimatum: "albo startujesz i jedziemy albo nie ma sensu jechać". Powiediziałem, że mam dość wąchania spalin.

SQAD Chris
  
 
Wrociłem ze Skarbka. Wyścigi były super no i naszych chłopców ze SQAD'a było mnóstwo Gdybym zdjął polar to chłopaki z innych klubów chyba zdarli by ze mnie koszulkę klubową. Żałujcie, że Was nie było.

Chris
  
 
Cytat:
2005-09-18 21:42:38, tstarlet pisze:
Wrociłem ze Skarbka. Wyścigi były super no i naszych chłopców ze SQAD'a było mnóstwo Gdybym zdjął polar to chłopaki z innych klubów chyba zdarli by ze mnie koszulkę klubową. Żałujcie, że Was nie było. Chris



Chris, trzeba bylo jechac 4.09.05 to bys spotkal dosyc liczna nasza ekipe takze ze SQAD'u