Ile potrzeba folii zeby przyciemnic szyby z tylu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
orientujecie sie moze ile potrzeba folii zeby przyciemnic z tylu wszystkie szyby??
  
 
ale w jakim aucie? sprzedawane w kompletach folie maja po 300cm dlugosci i na fiata 125p czy 126p czy poloneza to spokojnie starcza.

jesli chcesz mam do poloneza te najszersza nowa folie kolor czarny, ma szerokosc cos 70cm co pozwala ofoliowac tylna szybe z 1 kawalka.
  
 
Zobacz tutaj

Folia z Allegro


[ wiadomość edytowana przez: degol9 dnia 2005-08-31 19:00:27 ]
  
 
przepisy dotyczące foliowania szyb samochodowych

[ wiadomość edytowana przez: degol9 dnia 2005-09-15 17:11:04 ]
  
 
Siema
Mam prośbę do Was . Czy możecie mi pomóc i wyjaśnić czy tąFOLIĄ można okleić szyby samochodu i nie mieć z tego powodu problemów z policją i diagnostą podczas badania technicznego ? Zaznaczę , że folia ta posiada atest , ale do końca nie jestem przekonany o jego zgodności z przepisami oraz czy przedstawiona folia spełnia wymogi przepisów ruchu drogowego odnoszących się do folii przyciemniającej szyby samochodów ( wg. przepisów przepuszczalność światła musi być 70 % ) Zadałem te pytania sprzedającemu , ale nie uzyskałem na nie odpowiedzi . Może ktoś z Was zakupił taką folię lub podobną i może mi pomóc .
Jeszcze jedno pytanko , czy trudne jest oklejenie szyb w warunkach domowych i przy użyciu załączonych do folii narzędzi ?
Czy po oklejeniu szyb będą wyglądać estetycznie ?

Pozdrawiam
  
 
ja mialem "czarna" z tylu w poldku i nikt sie nie czepial. jasno czarna tez spoko. a super czarnej nie polecam bo sam nic nie bedziesz wiecZorem widzial...

a przeglady i paly spoko. tylko przodu tym nie foliuj i git.
  
 
pamietaj jest jedna zasada.. masz dwa lusterka to tyl mozesz miec nawet i zaspawany.. nie mozesz oklejac tylko przedniej i bocznych przednich szyb.. 180 st widocznosci musi miec kierowca
  
 
Dzięki , dzięki za Wasze uwagi teraz jestem mądrzejszy w kwestii foliowania szyb samochodowych , teraz tylko pozostaje popracować nad techniką foliowania zobaczymy jak pójdzie

Wielkie dzięki i pozdro


[ wiadomość edytowana przez: degol9 dnia 2005-09-15 16:48:21 ]
  
 
duuuzo wooody... tyle moge polecic...
  
 
Cyprys lejesz wodę A tak poważnie to wielkie dzięki
  
 
mniam, leje nie leje ale juz kilka razy foliowalem i wiem ze roboty troche jest chyba ze sie spieszysz to z pewnoscia trafisz na wt. bo nie ma to jak przepiekne bable pod folia.
  
 
Postaram się bez niepotrzebnego pośpiechu , żeby było estetycznie i bez zbędnych bąbli , chyba , że bąble przyjmę jako element tuningu , a zarazem element wyróżniający z tłumu .
  
 
hm, jak mam byc szczery to raczej dobrze polozona folia wyroznisz sie z tlumu... hahaha... bablowcow...hehehe
  
 
To fakt , trafne spostrzeżenie
  
 
bo wt rzadzi!!! niestety nadal w przewazajacej wiekszosci...