Kontrolki W 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i pozdrawiam wszystkich ładowiczów , chciałem zadać pytanie:
Jakie kontrolki występują w ładzie 2107 na tablicy rozdzielczej i konsoli, oraz czy ten model posiada kontrolki ssania i rezerwy paliwa , temperatury cieczy?
Dzięki za szybką odpowiedż
 
 
kontrolki te sa, ale do temp masz wskaznik, a do rezerwy diode przy liczniku paliwa.
poza tym sa std od swiatel, oleju, alternatora recznego, na tunelu - tylnej szyby, plynu hamulcowego, pasow...jest ich troche, pewnie o jakiejs zapomnialem, bo mnie nie wszystkie dzialaja,a nie ma czasu powymieniac zarowek, bo zajmuje sie wazniejszymi naprawami na razie...
adasco
 
 
Jeszecze jest od dlugich, kierunkowskazow, hmmmm..... niech pomysle.... chya wszystko??? mam racje?
  
 
Masz
  
 
Cytat:
2003-03-14 09:09:44, Anonymous pisze:
kontrolki te sa, ale do temp masz wskaznik, a do rezerwy diode przy liczniku paliwa.
poza tym sa std od swiatel, oleju, alternatora recznego, na tunelu - tylnej szyby, plynu hamulcowego, pasow...jest ich troche, pewnie o jakiejs zapomnialem, bo mnie nie wszystkie dzialaja,a nie ma czasu powymieniac zarowek, bo zajmuje sie wazniejszymi naprawami na razie...
adasco



Adaś, a co to jest alternator ręczny taki generator na korbkę?
  
 
hehhee lol
  
 
oj tam Goral, nie czepiaj sie, przecinek mi nie wszedl
mialobyc alternatora, recznego....

klawiaturke mam lekko zuzyta i nie zawsze wchodzi to, co chce...
 
 
W sumie nie głupia rzecz taki ręczny alternator
Zawsze mógłby sie przydać
 
 
A może od razu lepiej wozić agregat prądotwórczy w bagażniku he he he ...
  
 
E tam zaraz agregat..... myśle, że bardziej przydatna byłaby mała elektrownia jądrowa
  
 
A po co że sie tak zapytam?Macie problemy z prądem w aucie?Ja nie mam
A słyszał kto o takim urządzeniu co się podłącza do auta(np akumulatora,lub gdzies w instalacje) i na wyjściu ma gniazdo 220V?To jest dobry wynalazek
Pzdr Grzesiek
  
 
A kusz urzadzenia prądożerne Miałem problemy i stad to przekonanie