[131]Moje auto po lakierowaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Troche swierzych fotek z remontu mojego Fiata 131 Racing wwersjiWalter Rohrl. Milego ogladania

Podklad. 2litry poszlu na srodki i powierzchnie zewnetrzne.








Drugi podklad-ciemniejszy. Tylko z zewnatrz.


Baza metaliczna.


Lakier bezbarwny (klar).








efekt koncowy:


  
 
profi, czekam na wiecej
  
 
No to teraz czekamy tylko na złożenie Jak narazie prezentuje się bardzo ładnie, oby tylko ruda omijała go z daleka . Mnie tez się marzy po zimie taki remont budy ...
  
 
No i elegancja francja. Juz blisko do końca
Pewnie szczęśli jesteś ogromnie. Jak jak swoje pomalowałem to też szału pizdy dostawałem z radości.
  
 


Tyle powiem
  
 
no kosa gratuluje.... prezentuje sie slicznie.....
  
 
dobra fura, dobrze wygląda, a silnik to oczywiscie "zwei liter" bo nie jestem na bierząco (?)
  
 
bedzie fajna fura
masz wszystkie gadzety rejsingowe?
  
 
Cytat:
2005-08-28 23:22:25, kabul pisze:
bedzie fajna fura masz wszystkie gadzety rejsingowe?



brakuje mi spoilerka na krawedz dachu, spoilerka na klape bagaznika i lusterek Vitalioni California. Pozatym mam wszytko co trzeba
  
 
no lakieru troche poszlo - bedzie co polerowac

spojlerek
  
 
A gdzie nalepki?
  
 
Cytat:
2005-08-28 23:43:16, stasiu pisze:
no lakieru troche poszlo - bedzie co polerowac spojlerek



Dzieki. Prosilem Adriana by to zalicytowal dla mnie i jak widac dobrze mu idzie, prosze wiec o nie podbijanie ceny
  
 
Wygląda świeżutko i super. Podoba mi się bardzo, bardzo .
  
 
profi remont - o to chodzi. bedzie wypas jakich malo czekam na nastepne fotorelacje
  
 
Cytat:
2005-08-28 23:15:25, Tomas128 pisze:
dobra fura, dobrze wygląda, a silnik to oczywiscie "zwei liter" bo nie jestem na bierząco (?)



prawdopodobnie 1.8 ale nieco zmodyfikowane Napewno z innym ukladem dolotowym niz seria Do tego pare gadzetow jak wspomaganie, elektryczne szyby, centralny zamek i pare innych dodatkow Jade skrecac blachy do tzw kupy


P.S.

Szukam plastikowego tylnego zderzaka (krotkiego tj. nie do samych nadkoli) do 131.
  
 
ładnie to wygląda, czekam na foty po złożeniu
  
 
o ja cieeeee......... ale PETARDA........a co to za kolor ?? widze ze cos z zielonego tez tam jest....czy to tylko takie wrazenie??

robota profesional - to sie chwali !!

POZDRAWIAM
  
 
zostawcie sobie troche tych "och" i "ach" na skaldanie Z anjnowszych wiesci- auto ma juz tylne lampy (wygladaja jak nowki - nie na darmo wybieralem czesci z trzech kompletow lamp ), tylna czesc instalacji elektrycznej, nowiutkie wygluszenie przegrody czolowej (przy okazji- ma ktos jakis patent na wycinanie filcowej maty z warstwa bitumiczna pokryta aluminium?) , rownie nowiutkie serwo, zalozona jest tez tylna klapa wraz z zamkiem i pare innych drobiazgow. Trwa renowacja nagrzenicy Jutro powinno pojawic sie troche fotek ze skladania
  
 
Cytat:
2005-08-29 23:46:42, _dOMAN pisze:
o ja cieeeee......... ale PETARDA........a co to za kolor ?? widze ze cos z zielonego tez tam jest....czy to tylko takie wrazenie?? robota profesional - to sie chwali !! POZDRAWIAM



wrazenie....mial byc grafitowy metyalic, wyszedl prawie czarny ale nie szkodz- w dzien wyglada jescze lepiej Czekam na plastiki do tego auta, dopiero bedzie efekt
  
 




Sorki ze zdjecia z telefonu, ale musi to Wam chwilowo wystarczyc